>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
niby czemu? Roberson? Wszedł Grant i przejebał im mecz
up: no ja załadowałem w Boston
Ale myślisz, że faktycznie warto? Bo ja ekspertem nie jestem. Uważam tylko, że Thomas musi w końcu odpalić, a Chicago bez Rondo to inny zespół. Co jeszcze przemawia za Celtics? W dodatku ostatni mecz Bulls przegrali, bo fatalnie Wade 6/18 i Butler 7/21, a teraz chyba aż takich słabych statystyk nie będą mieli...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ale z jakiej racji? To zawodnicy zawiedli w tym meczu
Zawodnicy ?????
Winę za przegranie tego meczu ponosi tylko i wyłącznie trener, że nie zdjął w odpowiednim momencie tego chłopa, który osobistych nie trafia.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dobra, nikt mi nie pomógł, ostatnio dobrze idzie, to myślę, że siądzie ???? . Wczoraj Chicago przespało 1 kwartę 15:33. Chciałem zagrać tutaj live, ale ten kurs przedmeczowy jak dla mnie za wysoki, nie wiem tylko czemu z 1.70 nagle się zrobiło 1.85 ???? . Argumenty przemawiające za typem podałem wyżej. Przegrywając 3:1, Boston może już nie wrócić, jak dla mnie decydujący mecz ???? .
BOSTON CELTICS - 1.85 - Unibet
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Propozycja na teraz dla kolegów:
Strzeli kolejnego gola - River Plate @ 1,90
Spora dominacja w meczu. Prowadzą 1:0, 25 minut do końca. Spokojnie powinni ogarnąć drugiego gola.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Propozycja na teraz dla kolegów:

Strzeli kolejnego gola - River Plate @ 1,90

Spora dominacja w meczu. Prowadzą 1:0, 25 minut do końca. Spokojnie powinni ogarnąć drugiego gola.
⛔

Niesamowite. Milion sytuacji, a rywale jeden rzut rożny i gol. Masakra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witajcie moi mili ????
Chicago Bulls - Boston Celtics 3 kwarta 1 1.56
ale nie wiem czy wejdzie ja z nba jestem słaby i z nhl
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Bulls @2.3 Thomas z 4 faulami i Celtics strasznie ceglą, muszą rzucać za 3 i nie trafiają. Chyba jednak nie dadzą rady tego tutaj wygrać, Bulls poczuli krew
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witajcie moi mili ????

Chicago Bulls - Boston Celtics 3 kwarta 1 1.56

ale nie wiem czy wejdzie ja z nba jestem słaby i z nhl
za wcześniej rozliczyłem sorka ???? kurde nba jest dziwne tracić 20 pk żeby potem odrobić

24-22 ✅
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Bulls @2.3 Thomas z 4 faulami i Celtics strasznie ceglą, muszą rzucać za 3 i nie trafiają. Chyba jednak nie dadzą rady tego tutaj wygrać, Bulls poczuli krew
Nieważne, zapomnieli od tamtej pory jak się rzuca do kosza. Bez Rondo już nie dadzą rady w tej serii nic ugrać
⛔
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dobra, nikt mi nie pomógł, ostatnio dobrze idzie, to myślę, że siądzie ???? . Wczoraj Chicago przespało 1 kwartę 15:33. Chciałem zagrać tutaj live, ale ten kurs przedmeczowy jak dla mnie za wysoki, nie wiem tylko czemu z 1.70 nagle się zrobiło 1.85 ???? . Argumenty przemawiające za typem podałem wyżej. Przegrywając 3:1, Boston może już nie wrócić, jak dla mnie decydujący mecz ???? .
BOSTON CELTICS - 1.85 - Unibet
✅✅✅✅✅
Szacunek dla Chicago, że odrobili -20. Jednak tak jak wcześniej pisałem, Byki bez Rondo nie istnieją. To była promocja. Easy ???? .
✅✅✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom