>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
w Cavs mozna sprobowac Dogrywke
Komentatorzy juz mowia na ktorym kanale bedzie Memphis jesli mecz by sie przedluzyl....takze kto wie co tam szykuja.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
swoją drogą to ogląda ktoś Toronto ? Warto się czaić na te +21 handi albo 3 kwarta over 48,5 ? Bo tylko po statach patrzę tera ...
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
swoją drogą to ogląda ktoś Toronto ? Warto się czaić na te +21 handi albo 3 kwarta over 48,5 ? Bo tylko po statach patrzę tera ...
Drugiej kwarty nie oglądałem ale sądzę że było podobnie- pograłem over 46.5 i Bucks sami by prędzej pokryli tą linię niż na spółkę z Raptors. Lowrego nie ma, nie mają w ogóle pomysłu na grę ani w off ani w def, jeśli zdobędą powyżej 70 pkt w tym meczu to będzie cud. Ja bym tam nie grał ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Cavs -5.5 @ 2.59 W 5 Dimes Za cale zboze swiata i ciut wiecej:p A tak na powaznie to gram Cavs -5.5 @ 2.59 i Cavs -9.5 @ 3.85. Na llve za pol stawki pogram Cavs 21+ pewnie. To jeden z paradoksow Value. Po co grac 1.7-1.8 na czysty win jak mozna pograc lepszy kurs? ????
119:114....⛔ ⛔ ⛔ Szlak,by to trafil. Pol punktu, Lebron 6/12 z rzutow, jeden wiecej i by siadlo. 3/4 odegrane za firanki ale i tak to nie rekompensuje mega wkur....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Chyba tak moje strony tez poblokowali
http://livetv.sx/pl/ tutaj tez było sporo live ,ale nie działa ,i nie mogłem L europy oglądnać Ta strona była super bez reklam ta twoja ,Moja ma reklamy ale nie działają coś ,może ci zadziała jakieś meczyki
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Właśnie nie wiem, ta strona jest zepsuta, bo nawet jak się jest zalogowanym to nie wyświetla. Można tylko z 1xbeta bezpośrednio oglądać ????
Mi nie działa logowanie to niewiem Dziękuje bardzo ,teraz wiem wszystko blokują ,kurcze :-:);/:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No logowanie na tamtej stronie nie działa, trzeba się logować bezpośrednio przez 1xbet :]
Dziękuje bardzo a le trzeba mieć kase chyba żeby oglądać jak było na bet i bwin ,ja tam niemam kaski mam w innym buku
Dzięki z aodpowiedź a ta co dałem stronke działają meczyki bo mi reklamy wyskakują i mnie one wkurzają :;/:
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
119:114....⛔ ⛔ ⛔ Szlak,by to trafil. Pol punktu, Lebron 6/12 z rzutow, jeden wiecej i by siadlo. 3/4 odegrane za firanki ale i tak to nie rekompensuje mega wkur....
No tak najlepiej zwalić na Lebrona który wiadomo że nie jest specjalistą od osobistych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom