>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Zlecilem wyplate 2 dni temu w Unibecie i do teraz nikt nie raczył jej zaksięgować a konto zweryfikowane. To jakiś nowy sposob wkurzania ludzi czy jak ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
nie wiem ile to u Ciebie sporo, ja do 3 tysi mam w max 2 godziny na skrill, czemu myślisz że wiek może grać rolę?
no jakos tak dziwnie czuje ... Ale mam wszystko co trzeba do weryfikacji w razie gdyby chcieli dodatkowej . Poza tym troche dziwne ,ze wplaca dziadek 84 lata i w tydzien robi roczna srednia krajowa ...
 
L 234

lalus85

Użytkownik
A i tak mam cały czas dziwne wrażenie , że podczas wysylania dokumentow do weryfikacji firmy bukmacherskie maja program dzieki ktoremu dzieki kamerce na laptopie moga nas widziec ....no nie wiem czemu ale czuje , ze tak jest
 
5567 719

5567

Użytkownik
A i tak mam cały czas dziwne wrażenie , że podczas wysylania dokumentow do weryfikacji firmy bukmacherskie maja program dzieki ktoremu dzieki kamerce na laptopie moga nas widziec ....no nie wiem czemu ale czuje , ze tak jest
Niektóre firmy (te lepsze) mają nawet kamerki w naszych łazienkach i się brędzlują jak jak jesteś pod prysznicem. :grin:

Dodigi *4-2 -&gt; 4-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Spora większość nie ma problemów. Nie wiem ile tej kasy ale chyba grosze skoro Ci nie zależy i olewasz xD.
Nie potrafisz przejść weryfikacji można wywnioskować ale może rozwiń BLOKUJĄ WYPŁATĘ.
Co takiego strasznego się dzieje?
co za gamon... ja chce tu ludzi ostrzec, a ze poki co Ty nie masz z nimi problemow to już ja pierdole farmazony? już wiesz ze buk bez winy a ja sobie wymyślam? no popatrz, dalbys sobie reke uciac za nich? jak jestes w tej większości to się ciesz, póki masz z czego. logicznym jest ze gdyby ta twoja WIĘKSZOŚĆ była oszukiwana to ten buk by juz dawno zbankrutował, bo nikt by tam nie grał. do dzis myślałem zreszta podobnie jak Ty.
to sa śmieszne pieniądze 700 zl, wcześniej wypłacałem po 1000, 1200, 1500 i nie było problemow. pojawiły się dziś jak chciałem wypłacić po meczu Spurs rockets. wypłacałem jak zwykle przelewem bankowym, próbowałem 5 razy i za kazdym razem odrzucali. za kazdym razem, najpierw bylo zaakceptowane potem po chwili pojawiala sie info: Denied by operator. (Payment processing error). próbowałem tez innych metod bo jest ich tam w pip i zadnej nie zaakceptowali,a przypominam ze do tej pory nei bylo z tym problemow i ani razu mi nie odrzucili wyplaty. na skrilla tez nie moge bo pojawia sie komunikat:
Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
To akurat rozumiem, ale jak mam wtedy inaczej wypłacić kasę?
Pisałem do nich maila i koles mi odpisal:
Witam
Proszę Pana spróbować wyczyścić cookies i cache w przeglądarce. Również proszę skorzystać się z innej przeglądarki i skorzystać się ze strony lustrzanej https://1xasa.xyz
--
Z uszanowaniem,
1xBet

bzdury, bzdury, bzdury, ale zrobilem tak jak chcial, usunalem cookies, odpalilem mozille zamiast chroma, przeszedlem na ta strone lustrzana i bez efektu tak samo odrzuca jak odrzucalo.
pisalem do nich na czacie, to ja nie wiem kto tam to obsluguje na pewno nie Polacy bo ich polski jest tak koślawy ze szok. ale mniejsza w to, pisze kolesiowi, ze dalej nie rozwiązano tej sprawy, a ich mail nic nie dal, a on mi odpisal: Panu było powiedziano czekać na odpowiedź. doslownie. tłumacze tłukowi, ze ich pomoc nie przyniosła skutku, dalej nie moge wypłacić to dostalem odp, ze mam czekac na rozwiazanie sprawy, tak jakby ten koles w ogole nie czytał co do niego pisze. tak czy siak na jaki *** oni mi blokują ta wyplate? nie mam żadnych multikont, nikt z mojej rodziny nie ma u nich konta ani na jakimkolwiek buku, trafilem wysoki kurs i o to sie przyjebali czy o co chodzi?
napisałem wiec do nich maila, ze tak sie bawić nie będę, ze do tej pory uwazalem ich za solidna firme, ale pierwszy raz sie spotykam na jakimkolwiek buku, żeby mi wypłaty blokowano i chce zamknąć swoje konto. to mi odpisali tym razem :
Dear customer,
Please, try to formulate your request in English language.

Best regards,
1xBet
napisalem ze, I want to close my account, account number... dostalem odp:
Dear client,
Thank you for contacting us.
We need to confirm that you are a real person and the only one account holder.
Please, provide us with the number of your gaming account and the scan copy of utility bills (not older than 3 months) and a photo of your National ID Card (both sides).

Best regards,
1xBet

wczesniej nie chcieli przy wplatach na konto ani przy wyplatach moich danych, teraz chca przy zamknieciu konta?
no nic czekam moze to sprostuja, ale niesmak juz pozostał i na pewno nie chce już korzystać z 1xbet choć do tej pory miałem dobra o nich opinie. tym bardziej ze masa jest podobnych opinii na necie o nich i ludzie kasy nie odzyskuja, widac Rosja to samowolka i tam mozna wszystko, takze nic dobrego sie nie spodziewam. co ciekawe blokuja mi wyplate, a nie poprosili ani o paszport ani o rachunek za media, poprosili dopiero wtedy jak chcialem zablokować konto.. nie wiem mi to smierdzi na kilometr i po prostu ostrzegam, jak ktos nie wierzy to już jego problem, ja nie będę walczył o takie pieniądze z nimi bo szkoda mi już na to czasu,a i tak ich pewnie bym nie odzyskal. koncze temat, to jest przestroga i tyle.
powiedzmy że woleliby rzucic mi kłodę niż autorowi problemu.
a skad Ty to mogles wiedziec pajacu :grin: ? takie tajne rzeczy ze glosno nie mozesz o nich mowic? kogo ty zgrywasz w ogole?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
A i tak mam cały czas dziwne wrażenie , że podczas wysylania dokumentow do weryfikacji firmy bukmacherskie maja program dzieki ktoremu dzieki kamerce na laptopie moga nas widziec ....no nie wiem czemu ale czuje , ze tak jest
Poza tematem ale chyba szef fbi czy ktos podobny powiedział, ze zakrywa swoją kamerkę w laptopie lub zalecił to swoim pracownikom.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Poza tematem ale chyba szef fbi czy ktos podobny powiedział, ze zakrywa swoją kamerkę w laptopie lub zalecił to swoim pracownikom.
wiem o tym , wlasciciel facebooka to samo robi , sa rzeczy o ktorych sie nie mowi , a ktore sie dzieja ... o tym ,ze mozna podgladac przez kinecta od xboxa nie wspominam ...
 
L 234

lalus85

Użytkownik
W tej ruskiej recznej rezerw , mecze graja codziennie jak oni to kondycyjnie ogarniaja SKIF dzisiaj 3 mecz gra w 3 dzien i co mecz po 70 bramek pada wiec tempo musi byc spore
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
wiem o tym , wlasciciel facebooka to samo robi , sa rzeczy o ktorych sie nie mowi , a ktore sie dzieja ... o tym ,ze mozna podgladac przez kinecta od xboxa nie wspominam ...
I co, buki mają specjalne działy, gdzie pracownicy siedzą z popcornem i ogarniają co gracze robią, jaki mają wiek i kolor ścian w pokoju? Ludzie, nie trzęście dupskami
 
L 234

lalus85

Użytkownik
I co, buki mają specjalne działy, gdzie pracownicy siedzą z popcornem i ogarniają co gracze robią, jaki mają wiek i kolor ścian w pokoju? Ludzie, nie trzęście dupskami
zmierzam do tego , ze jest pelna inwigilacja teraz , niedlugo (czego jestem wielkim zwolennikiem) nowo narodzonym ludziom bedzie sie chipy wstrzykiwac do mozgu i nie bedzie wiecej problemow typu - kto sie wlamal , gdzie jest zaginiony i tego typu rzeczy
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
zmierzam do tego , ze jest pelna inwigilacja teraz , niedlugo (czego jestem wielkim zwolennikiem) nowo narodzonym ludziom bedzie sie chipy wstrzykiwac do mozgu i nie bedzie wiecej problemow typu - kto sie wlamal , gdzie jest zaginiony i tego typu rzeczy
Zwolennikiem pełnej inwigilacji? Nie sądziłem, że istnieją tacy ludzie.????
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
zmierzam do tego , ze jest pelna inwigilacja teraz , niedlugo (czego jestem wielkim zwolennikiem) nowo narodzonym ludziom bedzie sie chipy wstrzykiwac do mozgu i nie bedzie wiecej problemow typu - kto sie wlamal , gdzie jest zaginiony i tego typu rzeczy
o *****, rak instant.. dzwonie do onkologa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom