>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Cytat:
Napisał Filipek1996 -&gt;

Atletico DNB @11, bez jaj z tym kursem.

Z jajami XD

Atletico od 2 połowy to wgl nie istnieje, także chyba już pozamiatane i z tym 3-0 myślę że spokojnie Real rewanż załatwi i czekać z kim zagrają.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Jak dla mnie to Real wygra tą edycję. Z drugiej pary nie sądzę aby ktoś z nimi wygrał tym bardziej że będzie to jeden mecz. No bo chyba nie znajdzie się taki który napisze że Real w finale nie zagra po tym 3:0.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jak dla mnie to Real wygra tą edycję. Z drugiej pary nie sądzę aby ktoś z nimi wygrał tym bardziej że będzie to jeden mecz. No bo chyba nie znajdzie się taki który napisze że Real w finale nie zagra po tym 3:0.
E no nie gadaj, Juve jest w stanie z nimi wygrać, zwłaszcza w tym jednym meczu.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
E no nie gadaj, Juve jest w stanie z nimi wygrać, zwłaszcza w tym jednym meczu.
Właśnie dawał bym im więcej szans jak by był dwumecz. Nie jestem zajawkowiczem ligi włoskiej i hiszpańskiej ale wydaje mi się że Juve to typowa drużyna własnego boiska gdzie wygrywa z każdym. Natomiast właśnie fakt że będzie to jeden mecz przemawia dla mnie za Realem który uważam za piłkarsko lepszą drużynę. No ale wiadomo to tylko sport i nawet jeszcze nie znamy finalistów ;) Może i to Monaco zagra znów super mecze i nawet oni zagrają w finale ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
I własnie w takich meczach Ronaldo pokazuje dlaczego jest lepszym od Messiego. Messi jest genialny, ale Ronaldo to maszyna, robot, NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII FUTBOLU
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kosiorx 7,1K

kosiorx

Użytkownik
I własnie w takich meczach Ronaldo pokazuje dlaczego jest lepszym od Messiego. Messi jest genialny, ale Ronaldo to maszyna, robot, NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII FUTBOLU
Dzięki, pośmiałem się na wieczór :grin:
????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dla gimbazy messi lepszy bo ma lepszy drybling, człowiek inteligentny uzna najlepszym piłkarzem Ronaldo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom