>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
pierwszy raz gram dubla w jednym meczu, nie wiedziałem nawet, że to możliwe
Bucks @ Raptors
Bucks +10,5 * under 199,5
ako 2
e: zagalopowałem sie...
Toronto -5,5pkt kurs 1,84
Coś mi się wydaje, że Toronto rozpracowało Antetokounmpo, który ze spotkania na spotkanie notuje gorsze zawody...
 
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
Snooker: Robertson - Fu , wygra Fu, obecnie 1,85 w sts, za chwilę będzie 11-11, mecz do 13 frames. Robertson nie trafia prostych bil i boi się trudnych, co bije wręcz w oczy. Polecam odpowiedzialnie!
kk... dlugo oni jeszcze beda tam grac ?

o co tam biega 10-0 to do ilu , czy jak ?
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Toronto -5,5pkt kurs 1,84
Coś mi się wydaje, że Toronto rozpracowało Antetokounmpo, który ze spotkania na spotkanie notuje gorsze zawody...
Braciak twierdzi, że bucksi beda mocno bronic, a moim zdaniem Antek zakreci sie w okolicach 20 pkt, na live sprobuje zlapac jakies wieksze handi na bucks, tak jak wczoraj na rockets +9,5
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
ale to sie do jakiejs malYCH ilosci punktow sie gra czy musi wszystkie bile wbic

BO NIGDY NIE OGLAALEM TEGO SPORTU
nA POCZĄTKU PARTII JEST 147 PUNKTÓW DO ZDOBYCIA, FAULE MGĄ ZWIĘKSZYĆ TĄ PULĘ .jEST DOBRZE. BYŁO... FU MA 57:0 ALE NIE WBIŁ WAŻNEJ BILI
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Fu za chwilę wróci do stołu, bo Robertson źle doszedł do żółtej. Ustawił snookera Robertsonowi, jest okazja do faulu albo wystawienia. Jest! Trudna żółta. Pudł! Strasznie dramatyczna końcówka. Na stole jest 25 punktów, snooker przeciwko Fu. Faul. Robertson powinien wziąć tą partię.
Na pytanie odpowiadam, nie wiem. Ja zostawiam mojego beta
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
haha ale jaja w tym snookerze były. Oboje nie trafili można powiedzieć decydujących bil, ale na szczęście Fu miał szansę na poprawę. Pograłem że Fu wygra 11-13 i miałem niezłe emocje w końcówce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom