>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Paulistano Amil - Basquete Cearense -4,5 1 1.67

Powinni 5 wygrać śmiało Kosz Brazylijski stan rywalizacji 1-1 na 1 kurs 1.33 wydaje się pewniaczek ????
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Paulistano Amil - Basquete Cearense -4,5 1 1.67

Powinni 5 wygrać śmiało Kosz Brazylijski stan rywalizacji 1-1 na 1 kurs 1.33 wydaje się pewniaczek ????
Narzekasz że słabo tobie idzie, prosisz innych o typy. A jak może dobrze iść jak grasz jakieś wynalazki. Z ciekawości przejrzałem Twój temat z kuponami. Tam to samo, łapiesz co popadnie
 
D 319

defox

Użytkownik
zanim usuniecie ten post, poczekajcie jakies 5 min niech swiat sie o tym dowie.
Ogladam tenis 10 lat, ale takiego kurestwa jakie odstawila moje oczy nigdy nie widzialy i chcialbym to odzobaczyc. Denisa Alertova nie wie do czego sluzy rakieta, byc moze znalazla lepsze jej zastosowanie o czym moze siwadczyc to jak sie snuje po krocie jakby ja kros przebil. Co za ***** tepa dzida. Mam nadzieje ze ktos to widzial i potwierdzi

zagraja dzisiaj w tym Houston?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
zanim usuniecie ten post, poczekajcie jakies 5 min niech swiat sie o tym dowie.

Ogladam tenis 10 lat, ale takiego kurestwa jakie odstawila moje oczy nigdy nie widzialy i chcialbym to odzobaczyc. Denisa Alertova nie wie do czego sluzy rakieta, byc moze znalazla lepsze jej zastosowanie o czym moze siwadczyc to jak sie snuje po krocie jakby ja kros przebil. Co za ***** tepa dzida. Mam nadzieje ze ktos to widzial i potwierdzi
Ofensywna, nieregularna. Na hardzie rywalka by tyle nie przebiła i pewnie by wygrała ten mecz, cóż, jest inaczej.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
zanim usuniecie ten post, poczekajcie jakies 5 min niech swiat sie o tym dowie.

Ogladam tenis 10 lat, ale takiego kurestwa jakie odstawila moje oczy nigdy nie widzialy i chcialbym to odzobaczyc. Denisa Alertova nie wie do czego sluzy rakieta, byc moze znalazla lepsze jej zastosowanie o czym moze siwadczyc to jak sie snuje po krocie jakby ja kros przebil. Co za ***** tepa dzida. Mam nadzieje ze ktos to widzial i potwierdzi


zagraja dzisiaj w tym Houston?
Klizan ty pierdolony zerowcu cyrkowcu ******. W kazdym mecxu robi cyrk
almagro nastepny cweluch gwiazdeczka, focha zajebal i koniec gry. Przegral z siatka;D
Obczajcie mecz alertovej. Kto im dal rakiete do reki? Przecoez to jest dramat co one soba prezentuja.
To Twoje z wczoraj i z dzisiaj i to nie wszystkie. Proponuje wylogować sie z forum i wsiąść sie samemu za treningi skoro tylu słabych graczy wokół, zrobisz chłopie karierę, a kto wie, może za dwa lata nawet i szlem sie trafi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kosz jest fajny do stawiania Psychol a jakoś gram co lubie ,jade sobie z typkami
Dziękuje i powodzenia życzę
Zobacze czy będzie szczeście umnie jak nie trudno,nic nie idzie ale nie chodzi o typki bo to na rozluźnienie jest na relax tylko chodzi mi o konkretne życie ,typki wiadomo nie zawsze wchodzą jak byśmy chcieli
Pozdrawiam Wszystkich i życzę Powodzenia
Dzięki bardzo za typki live wszystkim :];):cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom