>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hahahahha.
Encarnacion musi być teraz smutny.
6th inning bases loaded&amp;1 out i robi double play
8th inning bases loaded&amp;1 out i znowu double play kiedy odbija.
Chicago też nie wykorzystało super okazji w ósmym inningu.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Hahahahha.

Encarnacion musi być teraz smutny.

6th inning bases loaded&amp;1 out i robi double play
8th inning bases loaded&amp;1 out i znowu double play kiedy odbija.

Chicago też nie wykorzystało super okazji w ósmym inningu.
Nie wiem kompletnie o czym mówisz ale White Sox wygrają w końcu?;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Palestino to są dupki mieć 11 przewagi i przegrywać 1 po 3 kwartach :;/::-(????
Czekam na 4 kwarte oby wygrali bo cieżko będzie 5 wygrać
Palestino -1,5 1.87 próbujemy na live
i zw meczu 1 .76
Jazda palestino
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie wiem kompletnie o czym mówisz ale White Sox wygrają w końcu?;)
Ciężko powiedzieć. 50:50 kto w końcu się przełamie w ofensywie ten wygra. Może jakiś solo shot przechylić szalę. Generalnie value było ogromne pre po tym 3,56. Fajnie jakby ogarnęli bo Cleveland już nie wykorzystało kilku dogodnych sytuacji.
Bullpen Cleveland jakby mieli grać dalsze inningi wygląda słabo więc im dłużej ten mecz trwa tym wg. mnie lepiej dla Chicago.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Palestino to są dupki mieć 11 przewagi i przegrywać 1 po 3 kwartach :;/::-(????
Czekam na 4 kwarte oby wygrali bo cieżko będzie 5 wygrać

Palestino -1,5 1.87 próbujemy na live
i zw meczu 1 .76

Jazda palestino
a Narcos oglądasz? wiesz jaki tam jest odsetek ustawiania meczy?. W latach 80tych 6 z 9 drużyn piłkarskich w Chile była w rękach karteli. Tutaj trzeba ogromnie uważać. Mam kumpla w Arg i od niego też sporo się dowiedziałem jak tam jest w sporcie. ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Chyba ustawili mecz mas zracje bo lipe grają niestety szkoda kasy na kosza z Argentyny i Brazyli miał być łatwe zw a tu szopka ????
Dziękuje i przepraszam

Przegrali minus dziękuje nigdy wiecej koszy ????
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Oglądałem ten mecz w Argentynie i dla mnie nie było zbyt wielu czynników ustawienia. Gospodarze wygrali pierwszą połowę, goście drugą. Zawodnik z numerem 5 pod koniec bardzo dobrze grał i trudno było defensywie się połapać, złapałem Associacao za @2.5 w trzeciej kwarcie, choć można było nawet za @3 w czwartej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nic nam nie wchodzi jak widać czekam na Bułgarie Hokeja z zjednoczonymi arabami to będzie pogrom nie co afryka miała dac overka ponad 13 goli a była lipa Bułgaria ich pojedzie po 2 cyfrowy wynik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom