>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
9.00 to przesada na Armaniego wg mnie. Wczoraj bardzo dobrze serwował, nawet mi imponował. Coric to jednak nie jest aż tak ułożony tenisista.
5.5 1.89 Armani do gry
Ruskie
lekko win 9.00
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Witam, wiecie cos o meczu Gornika z Zaglebiem,graja dzis o 18. Dzieki za info. Ps . Kurs spada na Sosnowiec
Spada bo zaniżony był kurs na Górnik już w pewnym momencie i ludzie zaczęli ładować w Sosnowiec. Tym bardziej patrząc jak powalona jest ta liga wystawianie w takim meczu 1,80 na Górnika to gruba przesada.
9.00 to przesada na Armaniego wg mnie. Wczoraj bardzo dobrze serwował, nawet mi imponował. Coric to jednak nie jest aż tak ułożony tenisista.
5.5 1.89 Armani do gry
Ruskie
lekko win 9.00
Też tu idę w +5,5, over 19,5 i leciutko win. Wczoraj wyglądał naprawdę solidnie. Miewał proste błędy, ale też potrafił zagrać kątowo z końca kortu, serve&amp;volley też ułożony fajnie. To nie było tak, że Delbonis musiał się postarać by tu przegrać tego seta.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam wiecie gdzie można obejrzeć meczyk Borussia - Monaco ???
Czy jest jakaś trasmisja w telewizji ZDF lub inny program czy przez neta trzeba poszukać transmisji? Reputka Gwarantowana ????
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Witam wiecie gdzie można obejrzeć meczyk Borussia - Monaco ???
Czy jest jakaś trasmisja w telewizji ZDF lub inny program czy przez neta trzeba poszukać transmisji? Reputka Gwarantowana ????
Tylko internet. Chyba że masz antenę o średnicy minimum 1m z obrotnicą to znajdziesz na dalszych pozycjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom