>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
stawiajcie na Vikifabank !! 2 set wygraja handi-3,5 lub -2,5 ja postawilem 5 tys !! zadzownilem do dwoch kolegow to po 4 tys kazdy !!!postawil !!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
kto sie boi to Vikifbank wygra 2 set kurs 1,5 !!!! ostro za 6 tys juz ode mnie kuzyni weszli!!
Wpływ wykrzykników na wartość merytoryczną analizy.
Chłopie to że walniesz 10 wykrzykników nie sprawi chyba, że ktoś Cię posłucha ? Jak widzę takie posty to od razu mam przed oczami widok jakiegoś desperata ????
I żeby nie było, życzę by weszło bo dobry człowiek jestem, ale po prostu śmiech od razu na ustach mi się pojawia jak coś takiego widzę.
Btw ktoś wchodził dzisiaj w Al Amraniego z Coriciem ? Trochę chyba kursy poleciały. Troszkę grubiej mam +5,5 i over 19 bo naprawdę byłem wczoraj zaskoczony dobrą grą Marokańczyka a Corić to jeszcze zbyt nieopierzony gość by dawać na niego 1,09. Szczególnie, że wczoraj naprawdę solidny mecz zagrał ten noname. (przynajmniej dla mnie).
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Orientuje się ktoś czy Galatasaray w siatkę kobiet wystarczy wygranie dwóch setów do awansu czy liczą sie wygrane mecze?
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Za to, co zrobił dziś GGL, powinni mu dać stopień niepełnosprawności, i zagwarantować rentę inwalidzką, żeby już nie musiał wychodzić na kort.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom