>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Pany jak dziura w zębie to dentysta walnie plombę ? żadnego usuwanie zęba nie będzie?
daj zdjęcie to ocenimy ????
przecież to dentysta musi zobaczyć, jak ktoś ci na forum bukmacherskim ma doradzić ????
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????

To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????


To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????
Dlatego powinien być podatek od wygranej. Niestety...
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????

To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????
w ziemniakach nie dosc, ze pobieraja podatek 12% od stawki, to jeszcze gdy wygramy powyzej 2200 (?) pobieraja kolejny podatek.
przeciez kazdy kto tam gra nie szanuje swoich pieniedzy
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????

To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????
zwracają stawkę, nie pobierają wtedy podatku o ile dobrze pamiętam
i nie demonizujcie tak ziemniaków, już nieraz układałem kupony w fortunie z wyższym kursem niż w całorocznym i to mimo podatku, tym bardziej jak włączysz tam coś z superoferty z podniesionym kursem
w ziemniaku też można wyjść na plus, ale trzeba grać kilka zdarzeń, żeby płacic tylko raz podatek
niestety live odpada, bo ciężko na live sensowny kupon skleić ???? i to największy minus
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????
Bzdury opowiadasz, jak jest zwrot to jest zwrot całej stawki. Nikt cię w ten sposób nie okradnie.
Jak mam pograny remis zwrot w piłce to przy remisach zawsze miałbym oddawać hajs? Bądźmy poważni.
Co do podatku od 2 kafli, jak ktoś na to narzeka to po prostu jest durniem i tutaj nikogo nie obrażam a mówię o ludziach pozbawionych inteligencji
zwracają stawkę, nie pobierają wtedy podatku o ile dobrze pamiętam
i nie demonizujcie tak ziemniaków, już nieraz układałem kupony w fortunie z wyższym kursem niż w całorocznym i to mimo podatku, tym bardziej jak włączysz tam coś z superoferty z podniesionym kursem
w ziemniaku też można wyjść na plus, ale trzeba grać kilka zdarzeń, żeby płacic tylko raz podatek
niestety live odpada, bo ciężko na live sensowny kupon skleić :sad: i to największy minus
Oczywiście lepiej było jak nie wprowadzili swoich stron internetowych bo wtedy była cała masa błędów. Teraz też idzie zarobić, a że większość narzeka co jest typowe dla przegrywających i tym co się nie chce poszukać błędów czy właśnie wyższych kursów to już inna sprawa
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????


To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????jedno pytanie odnośnie stsów, pograłem tenis był krecz, w stsie zwrot czyli jak pograłem za 500*0,88*1,00=400, to mimo że bym wygrał to jestem w plecy 60 PLN ot ***** logika teraz. Chyba, że ja coś źle kumam ????


To jest całe podsumowanie ziemniaków Panowie ????????????????[/QUOTE

Zwracają stawkę, nie ma podatku. Bo od czego miałby być policzony?!
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
zwracają stawkę, nie pobierają wtedy podatku o ile dobrze pamiętam

i nie demonizujcie tak ziemniaków, już nieraz układałem kupony w fortunie z wyższym kursem niż w całorocznym i to mimo podatku, tym bardziej jak włączysz tam coś z superoferty z podniesionym kursem
w ziemniaku też można wyjść na plus, ale trzeba grać kilka zdarzeń, żeby płacic tylko raz podatek
niestety live odpada, bo ciężko na live sensowny kupon skleić ???? i to największy minus
własnie się zastanawiam, bo jak grałem cokolwiek w ziemniakach to były taśm. Stąd moje zastanowienie.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Co do podatku od 2 kafli, jak ktoś na to narzeka to po prostu jest durniem i tutaj nikogo nie obrażam a mówię o ludziach pozbawionych inteligencji
przeciez jak wygrana ci przekroczy 2280 to rozbijasz stawkę na kilka kuponów i puszczasz
znam wielu takich co płacą ten powyżej 2280 podatek bo nie chce im się poświecić 2 minuty i puścić 2-3 takie same kupony z niższą stawką
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@up
Z tego co pamiętam 22% od wygranych powyżej 2280.
Ktoś wcześniej pisał, że Uni będzie nas pod#$!@ do skarbówki i chce grać w BAHU. Przestroga, że jak wygrasz więcej w BAHU to zrobią to samo, działają tak od dawna, a marża taka sama jak w Fortunie, tyle, że bez podatku. Z deszczu pod rynne.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Cała Cebula ???? najpierw parodia w TB, później niewykorzystuje chyba z 4 BP na start, po chwili się daje przełamać i pewnie po meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom