>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
ale sędziowie przekręcili Joker Świecie teraz, wyszly dziewczyny z 21-24 na 25-24 i pilka ewidentnie po ataku wpadła w boisko a sędzina punkt gospodyniom przyznala...
swoją drogą poziom koszmarny
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Ja pierdole ale odkrycie... Gram od 3 dni w MarathonBet. Nie ma zamykania zakladow jak w becie (RIP) no i stwierdzilem, ze nie bede nic kontrowal. Toz ja nigdy takiego yielda nie mialem w ciagu 3 dni... a betow bardzo duzo. Jednak pierwsza mysl odnosnie zakladu jest najlepsza ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Jak tak będą grali Szwajcarzy jak teraz to tego meczu nawet nie wygrają. Tak spartolić kolejną sytuację...
Szwajcarzy strzelili 2 bramy Wyspom Owczym w listopadzie tamtego roku i się chyba tak wysilili, że jeszcze nie powrócili do sił. Shaqiri taką bramę strzeliłeś Polakom, a nie umiesz trafić Łotwie z 5 metrów i ziomkom dobrze podać, śmiech xD. Mimo wszystko powinni wytargać :grin:
SHAQIRI - tyle w temacie ???? .
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Cypr strzelił ze spalonego czy coś przed chwilą? bo widziałem, że pokazywało 1 gol Cypr ale cofnęli a nie śledzę tego meczu akurat
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja pierdole ale odkrycie... Gram od 3 dni w MarathonBet. Nie ma zamykania zakladow jak w becie (RIP) no i stwierdzilem, ze nie bede nic kontrowal. Toz ja nigdy takiego yielda nie mialem w ciagu 3 dni... a betow bardzo duzo. Jednak pierwsza mysl odnosnie zakladu jest najlepsza ????
Pamiętam jak niedawno przez kilka dni chwaliłeś się i przekonywałeś tutaj wszystkich, ze zamykanie jest super, ze kiedys byles glupi i nie zamykales, ale ze teraz jesteś mądrzejszy i dojrzales do tego, ze nie warto byc pazernym itd., no i ogólnie, ze zauwazyles, ze świetnie na tym zamykaniu wychodzisz i w ogole. Kurczę, to jak to jest, cofnąłeś się w czasie i znowu jesteś głupi czy jak? Ciężko juz się w tym wszystkim polapac co wypisujesz, bo tak co kilka tygodni sobie sam zaprzeczasz :grin:
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Pamiętam jak niedawno przez kilka dni chwaliłeś się i przekonywałeś tutaj wszystkich, ze zamykanie jest super, ze kiedys byles glupi i nie zamykales, ale ze teraz jesteś mądrzejszy i dojrzales do tego, ze nie warto byc pazernym itd., no i ogólnie, ze zauwazyles, ze świetnie na tym zamykaniu wychodzisz i w ogole. Kurczę, to jak to jest, cofnąłeś się w czasie i znowu jesteś głupi czy jak? Ciężko juz się w tym wszystkim polapac co wypisujesz, bo tak co kilka tygodni sobie sam zaprzeczasz :grin:
Czepialski sie zrobiles. Po prostu nowa taktyka. Ciagle szukam nowych rozwiazan, obecnie to daje najwieksze profity. Po prostu dziele sie moimi doswiadczeniami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom