>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
kosiorx 7,1K

kosiorx

Użytkownik
Co wy tu pierdolicie wszyscy. Japoniec to świetny tenisista, ale widać było po ostatnich meczach, że mu nie idzie. Chuja nie czarne listy i medicale; może odpierdalał już tak, ale to bardzo dobry zawodnik, a Fognini po prostu jest dzisiaj od niego lepszy jak i w całym turnieju w Miami.
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Co wy tu pierdolicie wszyscy. Japoniec to świetny tenisista, ale widać było po ostatnich meczach, że mu nie idzie. Chuja nie czarne listy i medicale; może odpierdalał już tak, ale to bardzo dobry zawodnik, a Fognini po prostu jest dzisiaj od niego lepszy jak i w całym turnieju w Miami.
Stracili pieniądz to lecą bajki o czarnych listach i ustawkach tak to już tu jest w tych typach live ????
 
kosiorx 7,1K

kosiorx

Użytkownik
Boston -5,5pkt?
Jak chcesz grać na win drużyny w NBA to równie dobrze możesz mi oddać te pieniądze. NBA jest tak nieprzewidywalne, że nawet jeśli jakaś drużyna walczy o PO i musi wygrać to i tak przegrywa.. Zaczekaj do PO, a nie na przymus chcesz tracić teraz pieniądze.
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Jak chcesz grać na win drużyny w NBA to równie dobrze możesz mi oddać te pieniądze. NBA jest tak nieprzewidywalne, że nawet jeśli jakaś drużyna walczy o PO i musi wygrać to i tak przegrywa.. Zaczekaj do PO, a nie na przymus chcesz tracić teraz pieniądze.
...
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Jak chcesz grać na win drużyny w NBA to równie dobrze możesz mi oddać te pieniądze. NBA jest tak nieprzewidywalne, że nawet jeśli jakaś drużyna walczy o PO i musi wygrać to i tak przegrywa.. Zaczekaj do PO, a nie na przymus chcesz tracić teraz pieniądze.
Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, ale to nieprawda ;)
 
kosiorx 7,1K

kosiorx

Użytkownik
Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, ale to nieprawda ;)
Spójrz na każdy sezon wstecz i pokaż mi drużynę, która zamiast wygrywać wszystko po kolei z drużynami które już o nic nie walczą, łapała głupie porażki i przez to nie przechodzili do PO. Możesz ostatni sezon, bo za dużo ich będzie
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Jak chcesz grać na win drużyny w NBA to równie dobrze możesz mi oddać te pieniądze. NBA jest tak nieprzewidywalne, że nawet jeśli jakaś drużyna walczy o PO i musi wygrać to i tak przegrywa.. Zaczekaj do PO, a nie na przymus chcesz tracić teraz pieniądze.
nie masz pojecia o czym piszesz



moze mi ktos napisac na priv jak obejść sprawe z betem , z góry dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom