>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
gsw under 114.5 lekko. GSW w ostatnich grach w 4 kwarcie zdobywają mało punktów, średnio 22 w ostatnich 3 meczach, 25 na wyjazdach w sezonie. Curry 4 faule, Rockets będą chcieli wygrać przed własną publicznością, potrzebna do tego defensywa. Żeby pokryć ten over Warriors muszą zdobyć 28.5 punktu, tylko w jednej kwarcie w tym spotkaniu zdobyli więcej. Gram drobnymi, żeby się lepiej oglądało tą ostatnią kwartę ????
113, szczęśliwie czy nie, ale zgodnie z oczekiwaniami i ✅ za drobne na koniec tej szalonej nocy. Dobranoc wszystkim! ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Medica 5-2 dziękuje over siadł mój cel się udał do 30
Można isc spać bo o 8 trza wstać
Prosże nie warjować
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@ Rambo, Excel tutaj oscyluje 224-227( w meczu GSW) Warto grac under 239 jak sie na live pojawi(zapas 13 pktowy). Jak bedzoe zobaczymy. Ja pogram u 235.5 @ 1.83 za stala stawke.
113:106...219✅ ✅ ✅

Under 239.5 @ 1.86(Gsw) za 1.5 stalej stawki. Dzidiaj same plusy to mozna sobie pozwolic ????
113:106..219 ✅ ✅ ✅

Mam nadzieje ze ktos pogral,ze mna i wygral razem ze mna &quot;Za darmo&quot;, chyba ze jakas osoba sie pojawi ktorej proponowalem platne typy..Eh

P.S. W GSW juz,219 linia, ale znajac zycie podciagna do tego 224-227, przynajmniej powinni ale nie polecam juz grac.
i nie podciagneli...wynik meczu 219..na styk
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
ATP pograne z Tobą, dzięki Tobie jeszcze lepiej zauważam pomyłki buków, jak Cię kiedyś zabraknie (mam nadzieję że nie ???? ) to myślę że będę wiedział co robić w tej kwestii. Graty!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Usa 1-0 ,Urugway 1-0
Super sie zaczyna piłka
Jutro gram za wszystko Erie 2,5 albo over jak dadza linie 5,5 ale bedzie pewnie od 7 to pogram 2,5 jako drużyna
Graty ATP_open
Jak coś będę grał razem z tobą jesli pozwolisz oczywiście
Dziękuję
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ATP pograne z Tobą, dzięki Tobie jeszcze lepiej zauważam pomyłki buków, jak Cię kiedyś zabraknie (mam nadzieję że nie ???? ) to myślę że będę wiedział co robić w tej kwestii. Graty!
Mam nadzieje ze sie zrewanzowalem za nieudany typ...pograles u 176.5 a rzucil trojke na koniec.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc wszystkim ja wstaje o 8 i będe wieczorkiem
Dużo wygranych i dziękuje za pogawętke wszystkim i typki
Pozdrawiam miłej Środy :cool::]????:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom