>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
te san dogi medika to jakies wirtualne mecze? nie widze ich na zadnym buku
San dog 1:30 zaczeli a Medica 2:30
Canadyjska Liga W BET brak Canadyjskiej w marathonbet jest i expie bo tam tylko gram
Szkoda Medica uwali 640 trudno ,ale jest już 1350 i 2850 w grze i 1030 ,tak mi zostaje w grze takie kupony ,tyle moge wygrać
London 1-3 1 gol potrzebuje do zwrotu ale tylko 100 poszła jak i na Islanders 1-1 po 2 tercjach a mam 2,5 drużyna nie licze nanich tylko na Regine i Medice jeszcze jest szansa na 5 goli w 2 tercjach ,jak nie wejdzie to trudno i tak będzie na ✅ jak Reginka wejdzie
Pozdrawiam i sporo wygranych życzę ogrywajmy buki wszyscy razem to nasz cel
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Hornets -5.5 1q @ 3.35
Bucks -3.5 1q @ 3.75 35:24
Hornets -8.5ht @ 3.35
Bucks -4.5 ht @ 3.6 72:50 Pogrom:p
Hornets -11.5 FT @ 3.55
Bucks -4.5 @ 3.6 118:108
Under 188.5 @ 3.65
Over 213.5 @ 3.55 118:108
Rozkmina ktora wejdzie ..:p
P.S. to nie sa typy ale tak przedstawia sie mecz Hornets vs Bucks na chwile obecna...
Takie kursy nam przeszly obok nosa:p Graiac wszystkie opcje w singlu, wychodzi 1.81...
P.S. Lecimy po te undery w GSW!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Regina pats dokładnie Canada Whl i Ohl jest liga i jescze QMJHL te 3 ligi są z Canady
Nie Usa z Usa jest liga nhl i ahl
Pozdrawiam
Regin Pats 2-0 jescze 1 i mogę isć spać spokojnie ????
Medica 2-1
islanders 2-1 potrzebuję 1 gola do wygrania
Regina prosżę walnąć 3 w 1 tercji bo rano wstaje o 8 i niewiem czy isć spać czy nie ,czy kawke wypić
Już wypiłem wczoraj litra napoju energetyzującego i narazie nie chce mi się spać
Islanders 3-1 1.70 wszedł pięknie ale nocka bedzie udana
Regina 3-0 po 1 dziękuję to jest superek dzisiaj szkoda Londona ale to nic nie wszystko musi wejsć
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Medica 2-2 dawac 2 gole jeszcze i mój cel będzie zrealizowany jak pisałem w temacie super
Czile ładnie 3-1 szkoda z enie grałem 3,5 po 1.85 bałem się ale i tak jest ładnie po nocy dzisiejszej
Dziękuję narazie nic niegram bo nie rozliczyli typków jeszcze
a emocje musze powstrzymać za dobrze idzie ,można szybko stracić ,nie napalam się jak kiedyś wchodziło od razu dawałem następne mecze
Urugway czuje wins dzisiaj ktoś gra??
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
dokładnie Tomcio na spokojnie , ja wczoraj z 50 zł zrobilem 1200 i dzisiaj wszystko przegrałem bo czajnik jestem odrazu kolejne typy live i wszystko sie poszlo.... na spokojnie , powodzenia ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
DJ Joint pol roku w bukmacherce i wszystkie rozumy pozjadal... ???? Szkoda podawac tutaj typy na forum naprawde.
P.S. W GSW juz,219 linia, ale znajac zycie podciagna do tego 224-227, przynajmniej powinni ale nie polecam juz grac.
@Down, poki pilka w grze wszystko mozliwe wiec jeszcze nie rozliczaj. Przypomniec Ci moj typ z Chin? Moze zapomniales ale ja pamietam....
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
gsw under 114.5 lekko. GSW w ostatnich grach w 4 kwarcie zdobywają mało punktów, średnio 22 w ostatnich 3 meczach, 25 na wyjazdach w sezonie. Curry 4 faule, Rockets będą chcieli wygrać przed własną publicznością, potrzebna do tego defensywa. Żeby pokryć ten over Warriors muszą zdobyć 28.5 punktu, tylko w jednej kwarcie w tym spotkaniu zdobyli więcej. Gram drobnymi, żeby się lepiej oglądało tą ostatnią kwartę ????
 
J 65

jacolakk

Użytkownik
ŻAŁUJĘ BO BYŁA LINIA 232,5 I MOGŁEM POGRAĆ UNDER... AJJ PRZESZŁA KASA KOŁO NOSA. ATP DOBRY TYP, SZKODA ŻE NIE POGRAŁEM. MOŻE COŚ JESZCZE WYMYŚLISZ ;d
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Kurde pistons jak dało ciała
Dziwię się, że ten mecz był tak blisko! Przecież Pistons to frajerzy, w ostatnich meczach to udowadniają, naprawdę niespodzianka że przegrali z Heat tylko jednym punktem, dobrze że nie wjeżdżałem w ten mecz, bo chciałem ujemne handi ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
dokładnie Tomcio na spokojnie , ja wczoraj z 50 zł zrobilem 1200 i dzisiaj wszystko przegrałem bo czajnik jestem odrazu kolejne typy live i wszystko sie poszlo.... na spokojnie , powodzenia ;)
Dziękuje te z przegrałem wszystko na live po kursie 1.10 na podaniu serwującego i został przełamany a wcześniej na podaniach zrobiłem prawie tysiaka ze 100 i grałem al in na podaniu jego aż do czasu i od tamtej pory niegram live
Dziękuje i tez życzę Powodzenia
Medika 2-2 3 tercja musi paśc 2 gole jak padnie będzie super a jak nie ⛔640 ale co tam ,już 2 hokeje dały zarobek san dogi i regina
Islanders też tylko 70 dał ale jest na plusie .każdy grosz się liczy ,ja ide zaraz spac po hokeju 3 tercji Medici jestem ciekaw czy 400 zarobie czy nie nanich
Postaram się wybrać coś z hokeja pewny typ 1 za wszystko zaszaleje sobie :]:grin::cool:
Pozdrawiam i życzę dużo wygranych Suchutki ;):]
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
LOL ATP WIDZĘ ŻĘ NIEJAKI DR JOINT SIE CIEBIE UCZEPIŁ :p NON STOP COŚ MU NIE PASUJE... ;p
Jonty się pali przecież ,trza go spalić i po kłopocie :grin:
Widziałem co napisał w czyimś temacie nie lubie takiego czegoś co każdy się wyzywa ,albo gada rzeczy nie stworzone ,ale co zrobić różni są ludzie ,niech patzrą na siebie a potem kogoś oczerniają ????
Ja tam nie lubie takich spięć mnie też inni prześladują olewam ich i staram się nie reagować
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom