>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
dziś nic nie puszczają
Szkoda.

Ta telewizja już na prawdę nie ma sensu. Gdybym miał atrakcyjniejszą wizualnie ścianę i nie miał konsoli, to bym zrezygnował.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@ Rambo, Excel tutaj oscyluje 224-227( w meczu GSW) Warto grac under 239 jak sie na live pojawi(zapas 13 pktowy). Jak bedzoe zobaczymy. Ja pogram u 235.5 @ 1.83 za stala stawke.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
@kessler
a wiesz ile trzeba zebrać satoshi żeby mieć jeden BTC ? 100,000,000
a ta stronka to pewnie nic innego jak kranik satoshi których jest pełno na necie i dużo nie wypłaca albo ma śmieszny próg wypłat i zanim dotrzesz do celu to będzie niewypłacalna...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie Reginka wygra dzisiaj o 3 Spokojnie mam taką nadzieje
San dog 1-1 a mam 2,5 over kurde polece strasznie co proponujecie na po 3 z Nhl bo niewiem czy ładowac kase na buka ,czy czekać na hokeje które narazie marnie idą ????
a chcem coś wygrać w końcu z waszą pomocą Dzięki bardzo ja się martwie san dogiem o 3 Regina oby na plus bo poszło grubas i niechce zostać z niczym ????
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
GSW zrobi swoje i mecz sie szybko skonczy. Mecz klasyk, ale za niedlugo playoffy i trzeba wygrac i sie oszczedzac. Przynajmniej ja bym to tak,widzial.
Według mnie GSW powinni zwolnić w ataku, żeby przeciwnicy nie mieli dużo posiadań, utrzymać defensywę i elo ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
san dog 3-1 dziękuje uratowane 900:jupisdfgdfg:????:browar565:????
Medika 1-0 ,ładnie ale mam 5,5 musza dac radę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom