>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Co rzuca Gran Canaria za 3 pkt to nie mam pytań... Chociaż Real ma ostatnio szczęście do wygrywania spotkań w ostatnich sekundach, to próbuję:
Real Madryt @6,50 (????)
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Hehe, dla wielu piłkarzy z Termalici ten remis z Legią w Warszawie to życiowy sukces. Przed chwila jakis piłkarz z Termalici w wywiadzie: &quot;Na pewno jest to coś wspaniałego&quot; :]
Moim zdaniem to wygrana dla Legii byłaby sukcesem bo jeszcze nigdy ze Słoniami nie wygrali ????
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Już za chwilę hit kolejki Serie A pomiędzy Interem a AS Romą. Biorąc pod uwagę ostatnie &quot;poważniejsze&quot; spotkania skłaniam się w stronę delikatnej niespodzianki i wygranej gości.Patrząc na nazwiska w Interze można się spodziewać czegoś więcej niż 5/6 miejsca w tabeli. W ostatnim spotkaniu gospodarze dość mocno się męczyli z Bologną, co plusuje kierunek mojego myślenia, gdzie z kolei AS Roma łatwo i z porywem ograła Torino czy Villareal (na wyjeździe wbijając 4 bramki jednej z najsczelniejszych formacji def w La Liga). Na ostatnie spotkanie gości raczej bym nie patrzył. Skład mocno rezerwowy z Tottim na czele, który wychodzi już raczej na końcówki.. Historią też ciężko się kierować. Choć na uwagę zasługuje praktycznie zawsze pokrywany BTS.
Mój główny typ: AS Roma 2.70
Dla tych co grubiej grają: BTS 1.55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom