>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
To że ktoś się broni w danej chwili / fragmencie gry / okresie, nie oznacza że nie chce wygrać. Po prostu obrali inna drogę do zwycięstwa niż ultra ofensywne.
ale oni wcale nie grali jakoś defensywnie tylko lapali oddech/na spokojnie konstruowali akcje po bardzo eksploatacyjnym pierwszym kwadransie drugiej polowy ????
Soton ⛔
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To że ktoś się broni w danej chwili / fragmencie gry / okresie, nie oznacza że nie chce wygrać. Po prostu obrali inna drogę do zwycięstwa niż ultra ofensywne.
To, że Andora dostaje średnio 0-7 też nie znaczy że nie chcą w końcu wygrać. Filozofować możemy, jeżeli ktoś gra do przodu to chce zdobyć gola, jeśli ktoś się broni z tyłu to nie chce gola stracić. Przecież to logiczne.
 
domell 454

domell

Użytkownik
ale oni wcale nie grali jakoś defensywnie tylko lapali oddech/na spokojnie konstruowali akcje po bardzo eksploatacyjnym pierwszym kwadransie drugiej polowy ????
Soton ⛔
Ty to wiesz, ja to wiem. Jednak niektórym trzeba tłumaczyć :grin:
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
To, że Andora dostaje średnio 0-7 też nie znaczy że nie chcą w końcu wygrać. Filozofować możemy, jeżeli ktoś gra do przodu to chce zdobyć gola, jeśli ktoś się broni z tyłu to nie chce gola stracić. Przecież to logiczne.
Jesteś na forum ponad dekadę a o piłce wiesz tyle co moja mama
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domell 454

domell

Użytkownik
To, że Andora dostaje średnio 0-7 też nie znaczy że nie chcą w końcu wygrać. Filozofować możemy, jeżeli ktoś gra do przodu to chce zdobyć gola, jeśli ktoś się broni z tyłu to nie chce gola stracić. Przecież to logiczne.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro ktoś atakuje to chce stracić gola (bo się naraża), skoro ktoś się broni to gola nie chce zdobyć (bo jest w defensywie). Tak to widzisz? :grin:
Od wczoraj interesujesz się piłką?
P.S Z Andora masz rację, chcą wygrać jednak nie mają umiejętności (wszelakich).
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Ogląda ktoś warszawiaków ? Wygrają to z tymi wieśniakami czy nie dadzą rady ?
Męczarnie niesamowite, Termalica mądrze gra. Czesiu tam pilnuje wyniku.
ed. Bardziej bym szedł w rożne niż w over goli ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro ktoś atakuje to chce stracić gola (bo się naraża), skoro ktoś się broni to gola nie chce zdobyć (bo jest w defensywie). Tak to widzisz? :grin:

Od wczoraj interesujesz się piłką?

P.S Z Andora masz rację, chcą wygrać jednak nie mają umiejętności (wszelakich).
Jeżeli chcę zdobyć gola, to nie czekam aż sie nadarzy okazja do kontry, tylko sam kreuję atak, tym bardziej jeżeli czas nagli.

Jak chcesz zaruchać to idziesz do klubu zagadać do laski, czy siedzisz w domu licząc, że jakaś zadzwoni i ściągnie Ci spodnie?

Łapiesz analogię?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom