>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
I kto czeka na dogrywkę? Soton? :browar565:
Nie, po prostu twierdzę, że takie argumentowanie nie jest głupie, bo łatwo można wyciągnąć wnioski. Odnoszę się do argumentu, nie do tego konkretnie meczu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co zrobił Ibra w tej akcji to nie mam pytań ;) zaczął atak, dał rozegrać drużynie i wrócił na nominalną pozycję i ukuł ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
W 1 połowie meczu na Łazienkowskiej pokazali Vrdoljaka na trybunach. Obok niego siedzial taki koleś w kapturze. Mam swój typ odnośnie tego kto to mógł być, ale chciałbym się upewnić. Jak ktos zwrócił uwagę to niech napisze &quot;swój typ&quot; ;)
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
W 1 połowie meczu na Łazienkowskiej pokazali Vrdoljaka na trybunach. Obok niego siedzial taki koleś w kapturze. Mam swój typ odnośnie tego kto to mógł być, ale chciałbym się upewnić. Jak ktos zwrócił uwagę to niech napisze &quot;swój typ&quot; ;)
Chodzi Ci tego w czapce i kapturze?
 
domell 454

domell

Użytkownik
Nie, po prostu twierdzę, że takie argumentowanie nie jest głupie, bo łatwo można wyciągnąć wnioski. Odnoszę się do argumentu, nie do tego konkretnie meczu.
To że ktoś się broni w danej chwili / fragmencie gry / okresie, nie oznacza że nie chce wygrać. Po prostu obrali inna drogę do zwycięstwa niż ultra ofensywne.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
W 1 połowie meczu na Łazienkowskiej pokazali Vrdoljaka na trybunach. Obok niego siedzial taki koleś w kapturze. Mam swój typ odnośnie tego kto to mógł być, ale chciałbym się upewnić. Jak ktos zwrócił uwagę to niech napisze &quot;swój typ&quot; ;)
Sebastian Fabijański ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom