>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Wynik do przerwy Manchester United @1.8 Bet365
Bardzo otwarty mecz i duza przewaga czerwonych diabłów warto tez isc w strone overa do przerwy.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Wynik do przerwy Manchester United @1.8 Bet365
Bardzo otwarty mecz i duza przewaga czerwonych diabłów warto tez isc w strone overa do przerwy.
Tam już powinien być over 2.5
_____
Oj Magda, kort pusty a Ty w siatkę..&#39;
e: 4:2 raczej po meczu
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
2 tyg Hibino mi przegrała mecz w kwalach z deblistką Dabrowski która praktycznie wgl nie gra w singla a dziś dochodzi do finału
WTA &lt;3
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
2 tyg Hibino mi przegrała mecz w kwalach z deblistką Dabrowski która praktycznie wgl nie gra w singla a dziś dochodzi do finału

WTA &lt;3
Linette jak przegra to na własne życzenie przez swój łeb ????

Ma wystawki, tamta przebija i słabo serwuje. Spokojnie wystarczy przygotować i skończyć po prostu.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Hibino ma taki styl, że moim zdaniem Magda musi ją rozrzucac i ona się zmęczy. Już nie gra tak mocno Japonka jak w 1 czy 2 secie
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mam nadzieję,że zaraz zostanie zmieniony Ibra a przesunięty na szpice Rooney. Nie przez pryzmat gry Szweda ale z obaw o jego zdrowie aby go nie zajechali
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Hibino bierze rewanż za zeszłoroczny finał w kwalifikacjach do Tokio. Fajnie jakby Magda wygrała i była w finale ale wątpię aby się tak stało. W grze mam Hibino po @5.0 zagrane w drugim secie.
✅✅✅

Szkoda Magdy no ale cóż, dużo piłek na autach lądowało
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Linette ⛔
race to 5 ⛔
Patologiczna jest ta Linette, jak ona tutaj dotarła do SF z taką grą. Warsztat jest, umiejętności są, ale co z tego skoro głowy nie ma i nic w życiu nie osiągnie. Chyba, że pojawi się jakiś trener jak u Vandeweghe i coś zrozumie. Na razie pewnego poziomu nie przeskoczy.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Zlatan w swoim stylu, zapasy robi ;)
e: rzut karny dla Wisienek... a chciałem grać powyżej 1.5 gola w 1 połowie
To 6 miejsce Manchesteru będzie jak 4 Arsenalu..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom