>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Haha no metafora niezla, ale serio, jest znaczek Canal+ a koles co udostepnia kanal zmienil na Hustlera. Nie wiem, moze uznal, ze to i to jest ostrym gwaltem... i nie obejrze koncowki meczu..
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Ten, kto tu pisał, że stawia na PSG i Benfice ako, ma teraz niezłe walentynki :grin: Bukiet Aubameyangowi powinien wysłać
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Dobra juz jest ok... kurde co to bylo... dobrze, ze sam przed kompem jestem a panna juz spi, bo jakby weszla to mialbym niezle... Jaja sobie typ zrobil chyba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rizzoli zrobił robotę z kartkami na koniec co nie zmienia faktu, że oba mecze kończą się na 4 kartkach co przy liniach 4,5 w becie chyba nie jest przypadkiem?:cool:
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
+ Bukiet dla kierowcy Barcy że ich nie dowiózł :cool:
Pytanie do Ciebie jako speca do hokeja (NHL). Co sądzisz dzisiaj o meczu Minnesoty? Wygrają to, czy lepiej odpuścić to spotkanie? Ostatnio wyglądają dobrze, a rywale jakby w małym dołku.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Mam nadzieję, że Arsenal uwierzy w siebie po tym co dziś zrobiło PSG i coś zaszkodzi Bayernowi (, a kiedy jak nie teraz kiedy Bayern męczy się z ogórkami u siebie), coby zakład bez ryzyka ładnie wszedł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom