>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Zaksa wygrawa 2:0 w setach, i mają już pewne pierwsze miejsce w grupie. W połowie drugiego seta de Giorgi wpuścił na parkiet zmienników i zostali już do końca seta. Sądzę że da się chłopakom wykazać i zostawi ich na trzeciego seta jeszcze.
Gram +5,5 pkt Noliko 3. set @2,00 3/10 ✅

e: dobra, z pierwszego składu zostali Bieniu i Buszek, +5,5pkt powinno wejść ????
✅ 25:21
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, poratujcie proszę jakimś streamem na Ligę Mistrzów, który będzie chodził w miarę dobrze..Nie musi być po PL. Bo jestem trochę w plecy ze streamami dlatego, że miałem półroczny abonament na wizja.tv, skończył mi się wczoraj.....A kodu kupić nie można, bo mają jakieś problemy. Innych stron nawet nie znam, była telewizjada, ale chyba nie śmiga ;) Nie pamiętam kiedy odpalałem strony typu drhtv i wypadłem z rytmu ;) Odwdzięczę się ;) Wrzućcie na prv żeby tu nie śmiecić, jeśli ktoś coś zna.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Panowie, poratujcie proszę jakimś streamem na Ligę Mistrzów, który będzie chodził w miarę dobrze..Nie musi być po PL. Bo jestem trochę w plecy ze streamami dlatego, że miałem półroczny abonament na wizja.tv, skończył mi się wczoraj.....A kodu kupić nie można, bo mają jakieś problemy. Innych stron nawet nie znam, była telewizjada, ale chyba nie śmiga ;) Nie pamiętam kiedy odpalałem strony typu drhtv i wypadłem z rytmu ;) Odwdzięczę się ;) Wrzućcie na prv żeby tu nie śmiecić, jeśli ktoś coś zna.

https://www.batmanstream.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Panowie, poratujcie proszę jakimś streamem na Ligę Mistrzów, który będzie chodził w miarę dobrze..Nie musi być po PL. Bo jestem trochę w plecy ze streamami dlatego, że miałem półroczny abonament na wizja.tv, skończył mi się wczoraj.....A kodu kupić nie można, bo mają jakieś problemy. Innych stron nawet nie znam, była telewizjada, ale chyba nie śmiga ;) Nie pamiętam kiedy odpalałem strony typu drhtv i wypadłem z rytmu ;) Odwdzięczę się ;) Wrzućcie na prv żeby tu nie śmiecić, jeśli ktoś coś zna.
Najlepiej wejsc na meczyki.pl, a następnie SportsLive (to chyba stare futbolhd)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom