>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Piłka nożna Australia NPL Victoria
Oakleigh - Bullen
Typ: over 4.5 Kurs: 2.80 Sportingbet
Spróbujmy cos takiego. Aktualnie do przerwy 2:0 i goście w 10 więc mysle,że można spróbować zagrać taki oto typ. Jest szansa na powodzenie,a kurs jakże zacny
 
K 0

kropson1988

Gość
Hyundai Skywalkers 1 set przy stanie po 21 @1,83 Bet365.
Fajnie wyrównany 1 set ale kiedy trzeba było to Hyundaie przycisnęli i 25:23 ✅ . Szkoda , że nie mogłem być na kobietach z rana bo podałbym tutaj właśnie typy w stronę IBK bo to była kolejna perełka jak dla mnie ale niestety po fakcie już ???? .
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Do tej pory nie, ale jak chłopaki polecają, to już tam się za tym rozglądam. Zamówię ją sobie i będzie git.
Poważnie nie można Skrillowi w obsłudze kart nic zarzucić. U mnie tylko 1 dnia były problemy, gdy coś kombinowali to raz dotyk działał, raz nie, ale tak to wszystko elegancko działa. Szczerze polecam ;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
No ja włąśnie założyłem skrilla i teraz muszę go ogarnąć co i jak :?
Wystarczy zweryfikować skriil wysłaniem skanu dowodu lub prawka lub paszportu. Po kilku minutach powinieneś mieć zweryfikowane.
Potem żeby zamówić kartę musisz mieć 10 € na koncie, bo tyle kosztuje roczna opłata za nią, więc grosze.
Adelaide 2:0 @ 5,50 za drobne
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Panowie, czytam o tych spinach od Pinnacle, konto mam tam długo, ale nigdy nic nie wplacalem, myślicie że też mogłem dostać? Nie pamiętam danych do logowania i zastanawiam się czy jest sens. ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Panowie, czytam o tych spinach od Pinnacle, konto mam tam długo, ale nigdy nic nie wplacalem, myślicie że też mogłem dostać? Nie pamiętam danych do logowania i zastanawiam się czy jest sens. ????
A spróbuj, niektórzy fajny hajs dostali i mogli wypłacić, także sądzę, że się opłaca.
 
icecolddi 47

icecolddi

Użytkownik
&quot;Napisał bartolini1 -&gt;

Panowie, czytam o tych spinach od Pinnacle, konto mam tam długo, ale nigdy nic nie wplacalem, myślicie że też mogłem dostać? Nie pamiętam danych do logowania i zastanawiam się czy jest sens. :grin:&quot;
&quot;Quick.

A spróbuj, niektórzy fajny hajs dostali i mogli wypłacić, także sądzę, że się opłaca.&quot;
A gdzie te spiny się dokładnie znajdują ?
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
&quot;Napisał bartolini1 -&gt;

Panowie, czytam o tych spinach od Pinnacle, konto mam tam długo, ale nigdy nic nie wplacalem, myślicie że też mogłem dostać? Nie pamiętam danych do logowania i zastanawiam się czy jest sens. :grin:&quot;

&quot;Quick.


A spróbuj, niektórzy fajny hajs dostali i mogli wypłacić, także sądzę, że się opłaca.&quot;

A gdzie te spiny się dokładnie znajdują ?
gra Cash constructor
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom