>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Co do tych spinów, to raczej logiczne, że jak nie miałeś konta jak je rozdali to nie będziesz ich miał po założeniu. Z drugiej strony kto nie ma konta w Pinku ????
Dobrze, że już jesteś ????
Na jakim buku grasz to primo, a drugie primo jak wypłacasz kasę z niego?
Jezeli to tajne przez poufne to napisz proszę na PW bo mam pewien problem
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dobrze, że już jesteś ????
Na jakim buku grasz to primo, a drugie primo jak wypłacasz kasę z niego?
Jezeli to tajne przez poufne to napisz proszę na PW bo mam pewien problem
Cześć. Nie mogę wysłać do Cb PW, nie wie czemu.
Przeważnie gram w 365, bo bogata oferta live, ale Pinka, Uni, Marata też używam często. No i jakieś inne jak w nich coś jest fajnego.

Wypłacam różnie, zależy od potrzeby ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Znowu w Australii pograją na 0-0 czy nie? Ogląda ktoś tak uważniej, bo ja od czasu do czasu lukam jak komentator zaczyna się drzeć.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Panowie oglądał ktoś ostatni mecz Berdycha? Dziś mam takie przeczucie, żeby pograć Kilzana. Kurs zacny, więc wole się doinformować ????
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
No rozumiem, na razie odłamała do zera. 5-5
też nei mogę napisać...

Chodzi mi włąśnie o wypłącanie z całorocznego, bo wypłącając na konto bankowe przypał, bo wypłacasz bez podatku i banki i Polska PIS może to lajtowo zweryfikować i Cię uyebać.

A chcę wypłacić większą sumkę i nie wiem jak to najbezpieczniej/najlepiej zrobić
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
też nei mogę napisać...

Chodzi mi włąśnie o wypłącanie z całorocznego, bo wypłącając na konto bankowe przypał, bo wypłacasz bez podatku i banki i Polska PIS może to lajtowo zweryfikować i Cię uyebać.

A chcę wypłacić większą sumkę i nie wiem jak to najbezpieczniej/najlepiej zrobić
Do kwietnia możesz, z resztą nie takie sumy wypłacali ludzie, ale jak się boisz to zrób tak.

Wpłać z konta na Skrill, ze skrilla na buka i z buka na skrilla. Proste ????
A potem ze SKrill oczywiście na konto.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dobra mam 5fs Construction Cash ale tylko 30 ziko wpadło.
Pograj sobie z telefonu jeszcze, ja na kompie ugrałem 34 ziko, a z telefonu wpadło 140. Darmowe 174 złote z rana fajna sprawa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom