>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Abstrahując od ilości zdarzeń, nie warto grać Tottenhamu. Gent u siebie przy pełnym stadionie to będzie inna bajka. Anglicy z rewanżem u siebie bramkowym remisem nie pogardzą. Oczywiście na papierze mega faworyt, ale papier wiadomo wszystko przyjmie.
:cool:
W Olympiakosie dzisiaj nawet nie ma Indeye najlepszego strzelca. Zostają w przodzie tylko z Fortunisem jako ostatnią nadzieją. Bo chyba nikt nie wierzy w dziada Cardozo. Osmalispor zajedzie ich kontrami.
Osmanlispor X2 @ 2,1 Bet365 ✅

do tego
Ludogorets 0,0 azjan @ 2,07 Bet365 ⛔
i Astrę można na dnb, ja mam 1X @ 1,7✅
w dziale każdy mecz opisany
Osman wbrew pozorom cały mecz kontrolował w defensywie, ludzie to już nie jest ten Olympiakos co kiedyś
Ludo patologia, remis wydawałby się zasłużony, ale co z tego jak Kopenhaga mądrością ich zrobiła, Keseru za późno wszedł
Astra brawo za hart ducha i bramę w 90&#39;
Gladbach całą połówkę dominuje i teraz marnują sete, akcja coś na wskroś tej co Mertens zmarnował wczoraj na 3-2
teraz słupek i niecelna dobitka na pustą, dzieje się
Gladbach -0,5 @ 2 Bet365
⛔
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
I to jest co najmniej dziwne, bo biją się o to TOP4, a w tym roku powinno byc im w sumie bardziej zalezec bo tu jednak mozna sie zakwalifikowac do LM, a Sevilli nie ma :cool: , więc LM by stalo tu otworem
tottki i tak sie złapia do top 4 w anglii i beda mieli LM. tu za mało kasy jest zeby wypruwać sie. a dla angielskich klubów liga najważniejsza
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ajax strzeli w 1. połowie @2.10 365
Jest taki zakład w całorocznym?? Ja zawsze ładuje w przedział do 40 bo nigdy nie widziałem tego zakładu, już pomijam ile razy mnie w ciula robili i strzelali w 40-45
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Jest taki zakład w całorocznym?? Ja zawsze ładuje w przedział do 40 bo nigdy nie widziałem tego zakładu, już pomijam ile razy mnie w ciula robili i strzelali w 40-45
Jest. W zakładce specjalne bodajże, albo połowy
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Jest taki zakład w całorocznym?? Ja zawsze ładuje w przedział do 40 bo nigdy nie widziałem tego zakładu, już pomijam ile razy mnie w ciula robili i strzelali w 40-45
Zakłady specjalne =&gt; drużyna strzeli w połowie.

PS
dzięki za Turków! ????
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Jest. W zakładce specjalne bodajże, albo połowy
W pre to wiem kiedyś grałem, ale chodzi o live i tam taka lipa, że tego nie ma właśnie
A przecież w drugiej połowie wisi cały czas &quot;Zespół ten a ten strzeli w 2 połowie&quot;
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Na mecz Legii

over 2,5 2,10
over 1 HT 2,17
gol do 30 2,10

U mnie poszło i do tego over 2,5 w Brukseli @ 1,83
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
@Grac45
W pre to wiem kiedyś grałem, ale chodzi o live i tam taka lipa, że tego nie ma właśnie
A przecież w drugiej połowie wisi cały czas &quot;Zespół ten a ten strzeli w 2 połowie&quot;
na lajfie jedyna opcja do gol do xx:xx minuty (w 365)
nigdy nie widziałem takiego zakładu na live a gram bardzo długo u tego buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom