>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Ja nie do końca wierzę w to ze ktoś przewala na takie bety taką kasę, wręcz węsze tam taki podstęp że to może podstawiony słup z betfair wali takie kwoty - kasa zostaje w firmie, a pelikany przegrywają swoją kasę bo przecież &quot;trzeba zagrać bo ktoś pograł grubo, moze być fix&quot; ????
I tak robią kasę na tych co myślą że cos jest na rzeczy.
Takie gdybanie, ale czy jest to nie możliwe?


Masz mnóstwo racji. Ostatnio panuje trend, grania na &quot;nadzwyczajnie wysokie wpłaty pod rynek na Betfair &quot;. Dodatkowo takowe granie jest zazwyczaj pod nazwą szukania Fixów :p Cyrk.
Z psychologicznego punktu widzenia zjawisko to nosi nazwę &quot;Owczego pędu&quot;. Tyle, że opisałeś to kilkoma prostszymi wyrazami niż w regułce ????
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Myślę, że warto znowu uderzyć w mecz Medvescak - Yaroslavl
over 1.5 II tercja @1.80
Goście prowadzą 4-0 i rozpoczynają tercję w podwójnej przewadze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 123

karwan1988

Użytkownik
Masz mnóstwo racji. Ostatnio panuje trend, grania na &quot;nadzwyczajnie wysokie wpłaty pod rynek na Betfair &quot;. Dodatkowo takowe granie jest zazwyczaj pod nazwą szukania Fixów :p Cyrk.
Z psychologicznego punktu widzenia zjawisko to nosi nazwę &quot;Owczego pędu&quot;. Tyle, że opisałeś to kilkoma prostszymi wyrazami niż w regułce ????
Niestety nie mam takiego wykształcenia żebym takimi pojęciami rzucał ???? Ale dokładnie, na chłopski rozum tak to wygląda i nie sugerowałbym się tymi kwotami na rynku, no chyba że naprawdę próbować za grosze takie naznaczone bety
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Niestety nie mam takiego wykształcenia żebym takimi pojęciami rzucał ???? Ale dokładnie, na chłopski rozum tak to wygląda i nie sugerowałbym się tymi kwotami na rynku, no chyba że naprawdę próbować za grosze takie naznaczone bety

Psychologia w zakładach to mój konik ????
Zdana matura( przy 3 podejściach ) to nie jest moim zdaniem wielkie wykształcenie :p
Bynajmniej jak to mówi Cezary Pazura, dużo czytam, wręcz Poooochłaniam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Psychologia w zakładach to mój konik ????
Zdana matura( przy 3 podejściach ) to nie jest moim zdaniem wielkie wykształcenie :p
Bynajmniej jak to mówi Cezary Pazura, dużo czytam, wręcz Poooochłaniam ????
Dobra bez spamu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom