>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Police takie dobre? Mam wloszki +1.5 seta i po 1 myslalem, ze latwo wejdzie a turaj...
to są poprostu baby w 4 secie może być do 10 dla włoszek. ale co jak co to poziom ligi mistrzyń podwyższony w tym sezonie :] ze stanu 5:7 &gt; zrobić 22:8 to nawet nie ma o czym gadać. to jest 17:1 takie rzeczy to w ligach podwórkowych nie mają miejsca
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Mouz tego nie wygra ale muszą powalczyć w ct, odpowiedni bet jak dla mnie
Mouz wygra 16 rundę (pistolety)
@1.90
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
to są poprostu baby w 4 secie może być do 10 dla włoszek. ale co jak co to poziom ligi mistrzyń podwyższony w tym sezonie :] ze stanu 5:7 &gt; zrobić 22:8 to nawet nie ma o czym gadać. to jest 17:1 takie rzeczy to w ligach podwórkowych nie mają miejsca
Nie no, w 4 secie do 10 dla włoszek nie może być.
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Jak wygrają pistoletówkę to mają otwartą drogę do comebacku także poczekajmy ;-)
o to chodzi : D wczoraj jak pisałem, że ktoś czegoś nie wygra to od razu wchodziło na przeciwną drużynę.. haha
Niech wygrają pistolety, potem pomyślę czy warto jeszcze dołożyć
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Liquid sie obsrali po tej rundzie na 12-1 co Myszy eco graly, nie zdziwie sie jak Myszy to ogarna bo Liquid chetnie im pewnie w tym pomoze ????
 
starytyper1980 705

starytyper1980

Użytkownik
Israel State Cup. Round of 16. Hapoel Ra&#39;anana-Maccabi Tel Aviv Hapoel Ra&#39;anana - Maccabi Tel Aviv
Suma Suma powyżej (0.5) 1.60
Typ zakładu:
Pojedynczy zakład
Suma stawki:
1000.00 PLN
Możliwa wygrana:
1600.00 PLN
I jedziemy panowie , Kto nie ryzykuje nie pije szampana

 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Liquid sie obsrali po tej rundzie na 12-1 co Myszy eco graly, nie zdziwie sie jak Myszy to ogarna bo Liquid chetnie im pewnie w tym pomoze ????
Watpię, Liquid grało bardzo spoko po stronie terro vs FaZe i wcale nie chodzi mi o ten przemocny start na 7-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom