>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
starytyper1980 705

starytyper1980

Użytkownik
Dobra teraz pisze wam, ze za głupie dziecinne teksty ze niby gram na farta ,jak ja każdy mecz analizuje zanim postawie,pokażcie mi kogoś kto kazdy mecz trafia bez porazki heheh, nie bede juz podawał swoich typów ani kuponów przedmeczowych bo nie widze w tym sensu,wszystko bedzie na moim forum dla nielicznych ,pozdrawiam i zycze wysokich wygranych bez moiej analizy na tej stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 123

karwan1988

Użytkownik
Serwis &quot;firsteleven.com&quot; donosi, że Michał Kucharczyk dostał konkretną ofertę z jednej ze wschodnich lig. Obecnie ma trwać rozważanie propozycji dla 26-letniego skrzydłowego. Sprawa ma wyjaśnić się w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni. Menedżer zawodnika, Cezary Kucharski, skomentował na łamach &quot;Twittera&quot;, że &quot;możecie być zaskoczeni&quot;.
To byłby HIT TRANSFEROWY!
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Dobra teraz pisze wam, ze za głupie dziecinne teksty ze niby gram na farta ,jak ja każdy mecz analizuje zanim postawie,pokażcie mi kogoś kto kazdy mecz trafia bez porazki heheh, nie bede juz podawał swoich typów ani kuponów przedmeczowych bo nie widze w tym sensu,wszystko bedzie na moim forum dla nielicznych ,pozdrawiam i zycze wysokich wygranych bez moiej analizy na tej stronie.
andrzeju, nie denerwuj się. to tylko internet. nie zachowuj się jak obrażona dama, która obraca się na pięcie i wychodzi z przyjęcia. tak jak mawiał nasz znany pisarz Stasiu Lem - dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów. oczywiście to nie o Tobie. peace.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
To już może być Feyenordowi ciężko teraz
EDIT
A co się stało z użytkownikiem Kolatek (chyba taki mial nick z czerwonym tlem w awatarze)? Gosc podawal pelno wysokich kursow na overy bramkowe.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dobra teraz pisze wam, ze za głupie dziecinne teksty ze niby gram na farta ,jak ja każdy mecz analizuje zanim postawie,pokażcie mi kogoś kto kazdy mecz trafia bez porazki heheh, nie bede juz podawał swoich typów ani kuponów przedmeczowych bo nie widze w tym sensu,wszystko bedzie na moim forum dla nielicznych ,pozdrawiam i zycze wysokich wygranych bez moiej analizy na tej stronie.
dziękujemy, dziękujemy, pozdrawiamy i zyczymy szczęścia na nowej drodze życia, nie wracaj już tutaj ???? paa
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Ogląda ktoś Barcelonę? Za co sędzia pokazał 3 żółte w 40 minucie ? W 38 pogralem under 3.5 zk przy stanie 0 kartek, a w 43 były już 4. Typ killer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom