>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Poważnie już mówiąc. W drugiej liczę na ponowny dobry początek Standardu a jak to nie wyjdzie to na kontry, których już wiele było w pierwszej połowie. Teraz wypada już coś władować, żeby nie było jaj i braku ważnych 3 punktów.
Standard gol do 80&#39; @ 1,83 Bet365 ja gram jak wskoczy równo 2
⛔⛔ Ajajaj przekombinowałem niepotrzebnie. Over zawsze lepszy i mega łatwo zrobiony w dodatku.
Niemniej Anderlecht na niedzielę to wygląda na bardzo mocny bet i przerwanie słabej passy u siebie ze Standardem. Wydaje się, że over 1,5 gola pewniejszy przy takiej sile ofensywnej co tam jest a zarazem tego syfu co jest w obornie Liege.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
czy na prawdę w Barcelonie tak wieje nudą, jak to oddają statystki?
Tak. Barca to miała z 2 akcje dobre, licząc tą bramkową hehe Real lepiej wygląda, myślę że 1 wciśnie. Może wtedy barca przyspieszy pod koniec.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
⛔⛔ Ajajaj przekombinowałem niepotrzebnie. Over zawsze lepszy i mega łatwo zrobiony w dodatku.

Niemniej Anderlecht na niedzielę to wygląda na bardzo mocny bet i przerwanie słabej passy u siebie ze Standardem. Wydaje się, że over 1,5 gola pewniejszy przy takiej sile ofensywnej co tam jest a zarazem tego syfu co jest w obornie Liege.
Na ten mecz to sie zepna jedni i drudzy.Poczekamy.Zobaczymy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom