>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
K 168

kbak93

Użytkownik
pamiętam taki mecz inauguracja igrzysk, brazylia vs rpa u23
brazylia od 60 minuty grała 11na 10 a kursy przed meczem były 1,14...
a gościu pisze w takich okolicznościach kurs 3 to value.
znacie sie na czymś oprócz przegrywania pięniędzy?
powtarzam Sitak vs Simoncik
tenis stołowy
kurs 4
bwin (buk który macza czasem palce w challengeru) już zmienił kurs na Sitaka z 4,30 na 3,50 to wiele mówi
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
over 1,5 gola DR Kongo - Maroko @3 pinnacle
⛔ Mam nadzieję, że Panowie Robsson i ten drugi zadowoleni. Ale następnym razem zajmijcie się swoimi typami, co ? ???? Wygrałem hajs na atlancie, została mi nierówna końcóweczka, więc postawiłem over w meczu, w którym banan sugerował łatwe zwycięstwo Maroko. W moim mniemaniu jest to dobry typer, bo widziałem niejednokrotnie jak trafia ładne kursy. Do tego wjechało czerwo dla Kongo, więc sprzyjające warunki i kurs spoko. Przegrałem, ale taka jest bukmacherka. Życzę samych bezbłędnych typów, a w przyszłości pomyście o założeniu akademii elitarnego typowania ;) Pozdrawiam ciepło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 813

robssson

Użytkownik
⛔ Mam nadzieję, że Panowie Robsson i ten drugi zadowoleni. Ale następnym razem zajmijcie się swoimi typami, co ? ???? Wygrałem hajs na atlancie, została mi nierówna końcóweczka, więc postawiłem over w meczu, w którym banan sugerował łatwe zwycięstwo Maroko. W moim mniemaniu jest to dobry typer, bo widziałem niejednokrotnie jak trafia ładne kursy. Do tego wjechało czerwo dla Kongo, więc sprzyjające warunki i kurs spoko. Przegrałem, ale taka jest bukmacherka. Życzę samych bezbłędnych typów, a w przyszłości pomyście o założeniu akademii elitarnego typowania ;) Pozdrawiam ciepło.
Ale bez złośliwości.. Ja tylko napisałem swoją opinię, oglądałem mecz od 50 minuty i nie mieli nawet jednej dobrej okazji, jakby im się grać nie chciało. Własnie w tym problem, że ktoś napisze &quot;Pewniak&quot; a ludzie później grają ostro. Nie złość się, pozdrawiam.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
nic mnie obchodzi co tam piszesz.
nie oglądasz meczu a sugerujesz coś gdy jest 10 minut do końca a mecz jest mega fizyczny

ja jak nei stawiam swojego hajsu to mam 9/10 ale pieniądze to coś innego i nikt nie stawia mi pomników
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
W Maladze faul na czerwo w bordowe kropy jak to mówią redaktorzy, a sędzia nawet żółtej nie daje, śmiech...
Mateu Laos jaja sobie robi z tego sędziowania, kolejna sytuacja na żółtą, a on nic. To raczej ustawka musi być
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
nic mnie obchodzi co tam piszesz.
nie oglądasz meczu a sugerujesz coś gdy jest 10 minut do końca a mecz jest mega fizyczny

ja jak nei stawiam swojego hajsu to mam 9/10 ale pieniądze to coś innego i nikt nie stawia mi pomników
A jak tam twoj Sitak? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Ten Mateo Laos to jakiś amator jest. Zawodnicy się kopią biją, popychają, a on stoi obok i nic. Jak byk gołym okiem widać że musieli sędziowie grubo gdzieś pograć under kartek bo normalny sędzia z mózgiem zamiast gąbką wlepia tu kartę za kartką
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom