>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
New York Knicks under 105,5 pkt @1,81 betsafe
⛔ uee, oglądam ostatnio większość meczów Knicks, w każdym nieporadni, chaotyczni, Atlanta potrafi przycisnąć w obronie, a dzisiaj dają im nawrzucać powyżej 105,5. Dziadostwo te NBA w tym sezonie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Widzieliście jak koleś przyłożył buta prosto w jaja w meczu w PNA? Taki soczysty,że nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać
 
K 168

kbak93

Użytkownik
no po co grać na zespół Polski kiedy wiemy, że to jest
zespół który dopiero będzie się rozwijał? Ja wiem, że kochacie swój kraj, że jestescie patriotami ale takie typy jak torino vs ac milan x lub
wygra polska
lub congo przegra z maroko to pokaz tego, że to nie jest bukmacherka tylko totolotek
dałem wam mecz value w dziedzinie w której się nie znacie, mam argumenty
niewyimaginowane, kto zagra ten swoje zarobi. To jest zazwyczaj tak, że eskperci robią pare błędów ale ich side betting jest na fajnym poziomie a Ty jak nie masz pojęcia o dziedzinie to grasz w ślepo to co wam da ekspert.

PS ten bet + 1 gol Polska vs Rosja to parodia, nie grajcie tego nigdy w życiu. to jest tak jakby ktoś wam wsadzał nóż w klatke i wyciągał wam pieniądze.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
2 polowa - Polska +1 @ 2.10

Gorzej nie powinni zagrac
Żebyś się nie przejechał ;D
Sam dziś byłem dobrej myśli ale to co zobaczylem to poprostu zanujace . Ktoś napisał ze to tyko turniej treningowy! Zgoda może być i tak ale niech kurna chociaż pokażą trochę woli walki chęci powalczenia o pkt a nie pojechali na wycieczkę zagrali dość dobrze z Norwegami i ..... chyba stwierdzili ze albo są tak dobrzy ze jak trochę popracuje to im samo przyjdzie albo portu syltwierdzili ze po co się męczyć jak i tak w dupe od każdego ;/

Grać z orzelkiem na piersi to honor i duma i tak powinni to traktować za każdym razem może nie iSC bo wiadomo nie każdy jest super zawodnikiem ale jakieś jaj trzeba mieć i dawać z siebie w reprezentacji ponad maximum a jak ktoś nie rozumie to powinien szybo zrezygnować taki ot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom