>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Zatem: Tampa Bay vs Wolfburg -&gt; VFL Wolsburg 0.0 FT @1.9. Wolfburg gra co prawda tym składem rezerwowym, co na codzień gra w niższej lidze, ale gra składem sprawdzonym: (21) 3/0, (27) 12/0, (20) 9/0, (18) 0/0, (23) 19/1, (28) 17/1, (21) 15/3, (19) 10/0, (20) 11/0, (30) 18/11 i 11 zawodnika nie wygoglowałem. (wiek) występy/gole. Natomiast w Tampa Bay jest 5 graczy testowanych: GK z akademii, obrońca 20 lat, obrońca 20 lat, obrońca 24 lata, napastnik 29 lat, ale wszyscy bez jakichś rewelacji. W dodatku dochodzi dwóch graczy z 1 zespołu, ale niewiele grających: (24) 5/0 i (22) 0/0. I 4 graczy z 1 drużyny: (33) 22/1, (31) 16/3, (31) 17/1, (28) 21/0. Na ławce mają aż 16 osób, z czego 10 to zawodnicy testowani, zatem rotacja może być ogromna. Na ławce VFl natomiast sami zawodnicy z 2 zespołu, wszyscy sporo grali w rezerwach, zatem atakuję w ich stronę. Dziękuję za wykład ???? Oby nam się
/za długo pisałem, bramka dla VFL XD
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Hiszpania 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla B - R.Oviedo
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie na zapleczu La Liga . Mecz miedzy 12 i 13 zespolem. Oba zespoly spisuje sie w tym sezonie dobrze. Sevilla B bilans 21-22 , a R.Oviedo 19-20 .Maja podobne ilosci zwyciestw , ale Oviedo przegralo jedno spotkanie wiecej niz Sevilla B.Sevilla B przegrala trzy ostatnie mecze - jest to najgorsza seria w tym sezonie . Nigdy tak nie przegrywala , wiec pewnie w tym meczu przelamie sie i wygra ! Na swoim stadionie przegrali tylko z zajmujacym wyzsza pozycje Reus Deportivo . Wiekszosc meczow u sibie wygrali. R.Oveido natomiast slabo spisuje sie na wyjazdach. Przewaznie przegywaja . Udalo im sie wygrac jedynie z Ucam Murcia , Mallorca i bedace wtedy w slabszej formie Girona czy Cadyz. Powodzenia.
✅
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Mocny typ z CS:GO

Kunguin win @2,20 bet365

Kurs urósł, bo Kinguin przegrali pierwszą, czyli nieswoją mapę. Teraz jedna mapa od nich i jedna neutralna. Kinguin to lepszy zespół, no i na Mirage&#39;u była zacięta walka. Myślę, że Pingwinki z Polski to biorą, a kurs fajny. Serdecznie polecam !
⛔ no to jestem w szoku. 2:0 w plecy
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
dobre zrodelko tyle... o siatce moglbym napisac bo to moje autorskie bety tu od zaprzyjaznionego kolezki ktory ma pojecie na niszy. sam gra to jako 5/10 wiec gramy
Pograłem delikatnie, ze względu, że na siatce dało się zarobić, zobaczymy jak tutaj pójdzie ????
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom