>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Mugro żenada dnia ???? już Jarry czy Garin by tego seta prędzej dowieźli, a Rudy na niezłych koksach musi byc ze turniej w turniej biega i wyciaga jak szalony
 
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
Witam Panowie i być może Panie. Temat uważnie obserwuję od poniedziałku i trochę z wami pogrywam z niskim depozytem. Grałem już trochę na podstawie swoich analiz i systemów, ale coś mi jeszcze nie idzie i 500zł jest na minusie. Aktualnie 70zł w depozycie przez te nieszczęsne Chelsea i dzisiejszego kosza w Australii. A co tam, raz na dole raz na górze.
Mam cel na dziś: ugrać 100zł i 50 wypłacić żeby było na karnet na siłownię. Pewnie się nie uda, ale próbujemy. Postaram się być tu na bieżąco i wrzucać również swoje typy ;)
Al Ain nie ugra więcej jak remis jak na moje oko, ale zobaczymy
ZEA President Cup
Al Ain - Al Nasr no BTS 2.6
tylko propozycja, osobiście nie gram
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Witam Panowie i być może Panie. Temat uważnie obserwuję od poniedziałku i trochę z wami pogrywam z niskim depozytem. Grałem już trochę na podstawie swoich analiz i systemów, ale coś mi jeszcze nie idzie i 500zł jest na minusie. Aktualnie 70zł w depozycie przez te nieszczęsne Chelsea i dzisiejszego kosza w Australii. A co tam, raz na dole raz na górze.

Mam cel na dziś: ugrać 100zł i 50 wypłacić żeby było na karnet na siłownię. Pewnie się nie uda, ale próbujemy. Postaram się być tu na bieżąco i wrzucać również swoje typy ;)

Al Ain nie ugra więcej jak remis jak na moje oko, ale zobaczymy
Zagraj sobie over gemow w meczu Tsonga - Berdych, powinno byc ok ;)
Ja za lojalke z beta sprobowalem Al Ain wygra po rzutach karnych @10
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Witam Panowie i być może Panie. Temat uważnie obserwuję od poniedziałku i trochę z wami pogrywam z niskim depozytem. Grałem już trochę na podstawie swoich analiz i systemów, ale coś mi jeszcze nie idzie i 500zł jest na minusie. Aktualnie 70zł w depozycie przez te nieszczęsne Chelsea i dzisiejszego kosza w Australii. A co tam, raz na dole raz na górze.
Mam cel na dziś: ugrać 100zł i 50 wypłacić żeby było na karnet na siłownię. Pewnie się nie uda, ale próbujemy. Postaram się być tu na bieżąco i wrzucać również swoje typy
Al Ain nie ugra więcej jak remis jak na moje oko, ale zobaczymy
ZEA President Cup
Al Ain - Al Nasr no BTS 2.6
tylko propozycja, osobiście nie gram
można wiedzieć na co stawiałeś?
piłka nożna, jakieś overy? czy coś innego?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Przeciez to juz sie nudne robi jak ten rudy na koksach jedzie potem sei bawi i niby ledwo po tajach wygrywa , masakra , juz woallem Nole no1
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Dla mnie to jest cyrk, wczoraj bylo to samo.
bo to jest żałosne, &#39;zdycha&#39; od pierwszych gemów a potem wyciaga niewyobrazalne piłki, ktorych Nadal by nie siegnal w szczycie kariery, koksuja promuja oni wiedza przez sezona kto jakie miejsce ma zajac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom