>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Macie ktoś apke Fis na telefonie? Działa wam czy tylko u mnie jakoś error?
wpisz na google mobile fis-ski tam będzie livescore mi śmiga na spokojnie, ale przy otwieraniu na fonie wersji na PC wyskakiwał błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
wpisz na google mobile fis-ski tam będzie livescore mi śmiga na spokojnie, ale przy otwieraniu na fonie wersji na PC wyskakiwał błąd.
Pozmieniali coś, czy mi się wydaje? Layout jest troche chyba inny niż zawsze przy livie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pany pytanie, co oni mi dali za skaczących do wody pedryli, zamiast tego PSN, na tej ogólnodostępnej, w sumie tam też nic nie było, ale przed snem czasami coś człowiek popatrzył ???? , można to wyszukać gdzieś, czy zrezygnowali z tego kanału w tej opcji telewizji naziemnej ?
Zamienili. Bo podobno PSN nie miał oglądalności.

Żenada.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Oglądam sobie spotkanie MC vs WSW, postawiłem przed meczem 1 na gospodarzy (w dublu z wczorajszym overem w Perth), qwa grają na czas w 11 na 10 - skandal ???? Ja przed sezonem widziałem ich w gronie kandydatów na mistrzostwo A - league, ale po takiej postawie (przynajmniej do tej pory) to nie mają z takim &quot;ch...&quot; podejściem żadnych szans!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Oglądam sobie spotkanie MC vs WSW, postawiłem przed meczem 1 na gospodarzy (w dublu z wczorajszym overem w Perth), qwa grają na czas w 11 na 10 - skandal ???? Ja przed sezonem widziałem ich w gronie kandydatów na mistrzostwo A - league, ale po takiej postawie (przynajmniej do tej pory) to nie mają z takim &quot;ch...&quot; podejściem żadnych szans!
Bardzo dziwnie grają. I niepewnie w defensywie. Zaczynam się obawiać o czystą jedynkę. A o handicapie to powoli przestaję marzyć...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Oglądam sobie spotkanie MC vs WSW, postawiłem przed meczem 1 na gospodarzy (w dublu z wczorajszym overem w Perth), qwa grają na czas w 11 na 10 - skandal ???? Ja przed sezonem widziałem ich w gronie kandydatów na mistrzostwo A - league, ale po takiej postawie (przynajmniej do tej pory) to nie mają z takim &quot;ch...&quot; podejściem żadnych szans!
Ja pierd.. co oni wyprawiają? Qwa ostatni raz na tych pajaców stawiam! Chcą mnie wqw..ć w urodziny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom