>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
pawel-130361 141

pawel-130361

Użytkownik
Ja się nie znam za bardzo na hokeju. Jak stawiam to raczej po przewidywaniach tych co się znają albo idę na czutke. A jak ogolnie wygląda spotkanie i po czym w hokeju można poznać że któraś z drużyn gra lepiej i np. Wygra??? ????
Wg mnie Kaczory to wezmą, ale ja się nie znam :razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ma ktoś transmisję UFC? Obejrzałbym kilka walk przed tym waszym &quot;hitem&quot;. Nie lubię oglądać kobiet na ringu, ani to sportowe, ani estetyczne bez kisielu.
e:
Ok, mam. Jednak na tej stronie jest wszystko
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Linetka lekko @3,50 2/6 *3/2) i do spania. Trzeba sie wyspac przed Chennai, tam dopiero walek na walku bedzie ????
Dobranoc!
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Harrison + over 22,5 u Kamke @2,75 dafbet. ⛔ Już podaję bo czekam na koniec seta De Minaura i też do spania w końcu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
De Minaur set @1,91 dafbet. Oglądamy i spać. e: na start się łamie z 30-0?? :-D :p
Brawo Tomek, dzięki! jutro dam reputę bo jakimś cudem o 4 rano już wykorzystałem limit. Chyba jeszcze ze wczoraj mi liczą, bo to niemożliwe. :p
Co za noc, dobranoc. ✅:]
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Ma ktoś transmisję UFC? Obejrzałbym kilka walk przed tym waszym &quot;hitem&quot;. Nie lubię oglądać kobiet na ringu, ani to sportowe, ani estetyczne bez kisielu.

e:

Ok, mam. Jednak na tej stronie jest wszystko

Jak możesz to podrzuć link. Dzięki z góry
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
po krótce, Cody jak dla mnie prezentuje się lepiej. Walka stójkowa, Cruz został dwa razy sprowadzony do parteru ale szybko się podniósł. Grabrandt może to skonczyć przed czasem i ma na to wieksze szanse niż Cruz
e. trzecia runda to zdecydowana przewaga Codyego i rozbicie twarzy Cruza
e. czwarta to kilka strzałów Codyego, które powaliły Cruza. Wiele nie brakowało do &quot;It&#39;s all over&quot; i nowego mistrza
e. I mamy nowego mistrza. Zasłużenie na punkty wygrywa Garbrandt i decyzja nie mogła być inna. Dominic może jedynie być zadowolony ze dotrwał do końca
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
To już koniec Rousey. Niestety, ale psychicznie ona nie jest w stanie ponosić porażek a to co Amanda z nią teraz zrobiła to przykry obrazek.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Nie wierze, że to było tak proste. Najłatwiejsze pieniądze w życiu na Amandzie. Pozamiatał tą nadąsaną kobitą ring. To była życiowa forma Rousey? Gala promowana pod tytułem She is back hahahahha
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
To też nauczka dla UFC, bo jak można było dać jej walkę o pas? Ja wiem, że to dochodowa osoba, ale sami ją trochę pogrążyli. Uciekanie przed wywiadami, super promocja powrotu. Znów będą teksty o próbie samobójstwa, żeby patrzeć przychylnie na Ronde. Po jakim kursie łapaliście Amandę? ja miałem 2.50
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Hawks vs Perth
Typ: Over 167.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj wrzucajac staty Koreanczykow, linia Incheon 156.5 jest wystawiona na styk, takze odradzam. Wrzucilem jednak Kangorow, i tutaj juz sprawa wyglada troche inaczej.Excel, oscyluje ze zakreci sie w okolicach 173-176...gdzie Bukmacherzy wystawili 167.5, takze mamy te 6-9pkt rozbieznosci. Zwykle nie lubie overkow jak juz pisalem nie raz, plus fakt ze kazda dobra seria musi sie kiedys skonczyc, takze gram 1.5 stalej stawki tylko, jednak zaufam excelowi i pogram over tym razem. I jak zwykle dla tych co zaufaja, nie grajcie zadnych all inow, tylko plaskie stawki ktore zwykle gracie.Nie ma pewniakow, sa co najwyzej value. Meczyk za 19 min.
Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom