>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Wade @ 2,25
Spokojnie. Smith nie będzie cały czas tak napierniczał. Próbujemy.
A to gra na jakimś kosmicznym poziomie? Bully boy spokojnie jest w stanie utrzymać się na takiej średniej. Tym bardziej jak odpali w końcu swoją najmocniejszą broń - maksy. Na razie to zwyczajnie Wade gra słabo.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Marina Kastela - MLADOST (Siatkówka, Puchar Chorwacji) po pierwszym secie prowadzi MLADOST. Do grania kurs 2.25 na zwycięstwo Kasteli. W tym sezonie grali ze sobą dwa razy, oba spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli zawodnicy Kasteli. W tym sezonie jeszcze niepokonani na krajowym podwórku. Do spróbowania kurs na live.
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dajcie znać jak ktoś znajdzie transmisję do Jolly z chorwackiego basketu
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Coś mi nie pasują te skoki. Niemożliwe jest jutro, aby się utrzymał taki poziom bo zjadą przykładowo z belki nr. 9 na belkę nr. 3. W sumie też nie wiadomo kto potraktował te kwale mniej serio np. licząc na rywala słabszego niż przykładowo zawodnik ostatni bo mógł nim być każdy z TOP10 co by się z kwali wycofał. Co dziwne, nikogo takiego nie było
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jest cień szansy czy lepiej zamykać?
Ja mam Smitha, dużo pewniej wygląda. Wade na razie bardzo przeciętnie. Pewnie mało masz do wyjęcia, patrząc na kursy przedmeczowe, które moim zdaniem były kompletnie nieopłacalne. Mimo wszystko sądzę, że Smith weźmie, ale to wszystko zależy ile masz do zamknięcia. Jak nie dużo, to nie warto.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Zastanawiam się kiedy widziałem tak d.... mecz jak Wade- Smith w darta i nie mogę sobie przypomnieć ...
Chyba nie oglądałeś wcześniejszych rund. Jak choćby mecz Webster - Suljović. Ten może nie jest na super poziomie, ale nie ma tragedii.
Zresztą Gurney - Webster dzisiaj był słabszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom