>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
gdyby czizy nie pajacowal to klaun nie mialby podjazdu a tak cizy lubi sobie wlasnie takie przewalki robic wiec nie zdziwie sie jak przegra ;]
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Takie info na dziś ode mnie, powinno się przydać ;)
Dzisiaj dwie szybkie informacje z Chorwacji.
Jeśli kogoś dziwią spadki kursów w spotkaniu Osijek - Sibenik (Koszykówka, godzina 18:00); to jak donosi portal glas-slavonije gospodarze prosili o przeniesienie spotkania na inny termin, były toczone rozmowy z przedstawicielami Jolly, jednak dyrektor Renato Martinko sądzi, że raczej nic z tego i Osijek będzie musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale i zatruciem pokarmowym, które dotknęło ich zespół. Z nazwisk wymienia się m.in. najlepszego zawodnika Jakova Mustapicia, czy braci Karlović oraz Turalija. Ale niewykluczone, że lista nazwisk zostanie jeszcze wydłużona. Mecz za godzinkę, naturalnym wyborem zdaje się być handicap w kierunku gości. Można wstrzymać się do oficjalnego ogłoszenia składów i wtedy &quot;mocniej&quot; zaatakować to spotkanie. Jolly w tym sezonie w świetnej dyspozycji. Mają na rozkładzie m.in. Cedevite i Cibone. Ostatni mecz przegrali dwa miesiące temu. Powinni podołać handicapom.

Do tego dokładam info z Pucharu Chorwacji w siatkówce pań.
Marina Kastela powinna tutaj &quot;roznieść&quot; w pył Osijek. Wczoraj na forum bukmacherskim podawałem typ live, w kierunku Mariny z Mladostem. Dzisiaj przed Marina &quot;łatwiejsze&quot; zadanie. Osijek miał szczęście w losowaniu drabinki. Wygrał wczorajszy mecz, co już dla nich jest sukcesem. We znaki na pewno da im się we znaki nieobecność swojej kapitan - Ivany Grubesy oraz Ive Baruncic. Finałowy turniej w Starej Kasteli, więc to gospodynie będą miały wsparcie z trybun. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w tym sezonie dwukrotnie, za każdym razem górą była ekipa Kasteli w stosunku 3-0. Dzisiaj powinno być podobnie. Lecz ciężko połapać kursy na takie zdarzenie. Powinno być na live w &quot;całorocznym&quot;, więc wtedy można zaatakować, jakieś handicapy punktowe i setowe w kierunku Mariny. Mecz o 19:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jakby Klaasen to przegrał 3:1 to nie czułbym się tak ujowo jak czuję się teraz, aż mnie łeb rozbolał bo serio uwierzyłem, że comeback is real i w deciderze w lepszej kondycji psychicznej byłby Jelle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom