>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
gdyby czizy nie pajacowal to klaun nie mialby podjazdu a tak cizy lubi sobie wlasnie takie przewalki robic wiec nie zdziwie sie jak przegra ;]
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Takie info na dziś ode mnie, powinno się przydać ;)
Dzisiaj dwie szybkie informacje z Chorwacji.
Jeśli kogoś dziwią spadki kursów w spotkaniu Osijek - Sibenik (Koszykówka, godzina 18:00); to jak donosi portal glas-slavonije gospodarze prosili o przeniesienie spotkania na inny termin, były toczone rozmowy z przedstawicielami Jolly, jednak dyrektor Renato Martinko sądzi, że raczej nic z tego i Osijek będzie musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale i zatruciem pokarmowym, które dotknęło ich zespół. Z nazwisk wymienia się m.in. najlepszego zawodnika Jakova Mustapicia, czy braci Karlović oraz Turalija. Ale niewykluczone, że lista nazwisk zostanie jeszcze wydłużona. Mecz za godzinkę, naturalnym wyborem zdaje się być handicap w kierunku gości. Można wstrzymać się do oficjalnego ogłoszenia składów i wtedy &quot;mocniej&quot; zaatakować to spotkanie. Jolly w tym sezonie w świetnej dyspozycji. Mają na rozkładzie m.in. Cedevite i Cibone. Ostatni mecz przegrali dwa miesiące temu. Powinni podołać handicapom.

Do tego dokładam info z Pucharu Chorwacji w siatkówce pań.
Marina Kastela powinna tutaj &quot;roznieść&quot; w pył Osijek. Wczoraj na forum bukmacherskim podawałem typ live, w kierunku Mariny z Mladostem. Dzisiaj przed Marina &quot;łatwiejsze&quot; zadanie. Osijek miał szczęście w losowaniu drabinki. Wygrał wczorajszy mecz, co już dla nich jest sukcesem. We znaki na pewno da im się we znaki nieobecność swojej kapitan - Ivany Grubesy oraz Ive Baruncic. Finałowy turniej w Starej Kasteli, więc to gospodynie będą miały wsparcie z trybun. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w tym sezonie dwukrotnie, za każdym razem górą była ekipa Kasteli w stosunku 3-0. Dzisiaj powinno być podobnie. Lecz ciężko połapać kursy na takie zdarzenie. Powinno być na live w &quot;całorocznym&quot;, więc wtedy można zaatakować, jakieś handicapy punktowe i setowe w kierunku Mariny. Mecz o 19:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jakby Klaasen to przegrał 3:1 to nie czułbym się tak ujowo jak czuję się teraz, aż mnie łeb rozbolał bo serio uwierzyłem, że comeback is real i w deciderze w lepszej kondycji psychicznej byłby Jelle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom