>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Na teraz dubelek
GKS Tychy
Cracovia Kraków
obecnie dwie najmocniejsze ekipy w polskim hokeju, ponadto w drugim meczu pasów z szarotkami mimo tego że podhale jest gospodarzem turnieju to dość mocno osłabione bez dwóch czołowych strzelców drużyny i całej ligi Darka Gruszki i Jarmo Jokili, jeszcze H2H
GKS-Podhale
4:3 (0:1, 3:1, 1:1), bramki: Peter Novajovský, Patrik Svitana, Petr Šinágl, Richard Jenčík - Dariusz Gruszka, Jarmo Jokila, Kasper Bryniczka.
4:3 (1:0, 1:3, 2:0), bramki: Peter Novajovský, Richard Jenčík, Matúš Chovan, Filip Drzewiecki - Dariusz Gruszka, Jarmo Jokila, Jarkko Hattunen.
4:2 (1:1, 3:1, 0:0), bramki: Patrik Svitana, Mateusz Rompkowski, Maciej Urbanowicz, Krystian Dziubiński - Dariusz Gruszka, Krzysztof Zapała.
✅✅
to z wczoraj, dopiero rozliczam bo włąśnie wróciłęm z pracy
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney vs Roar - 1 po kursie 1,85 BaH, miałem czekać na 2,0 ale wiadomo ???? A tak w ogóle to prezezo mnie &quot;namówił&quot; ???? . Z racji tego, że nie jest to mój pomysł na ten mecz (a i na live szału na razie Sky Blue nie robi) to zagram za symbolicznego dukata ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Sydney vs Roar - 1 po kursie 1,85 BaH, miałem czekać na 2,0 ale wiadomo ???? A tak w ogóle to prezezo mnie &quot;namówił&quot; ???? . Z racji tego, że nie jest to mój pomysł na ten mecz (a i na live szału na razie Sky Blue nie robi) to zagram za symbolicznego dukata ????
Handicap Panie.... Handicap. Dokładnie taki sam przebieg jak w poprzednich meczach. Spokojna pierwsza połowa i demolka będzie w drugiej.... Żebyś nie żałował ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom