>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Myślę, że Kings teraz nie trafią i się skończy na przetrzymaniu 3-4pkt
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zamknąłem. Połowa tego co mogłem skasować. Ale jednak Brisbane coś tam dziś gra. I może być różnie.
Dlatego zazwyczaj nie gram meczów z udziałem Roar - &quot;oni&quot; zawsze coś odwalają i często przebieg meczu nie ma nic wspólnego z wynikiem ???? , dzisiaj zrobiłem wyjątek.
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Murzyn travel przy ostatniej akcji na remis co za smutek.
Gosciu mial racje z tym underem jednak nie bylo to tak oczywiste...
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Nigdy nie grałem na dafbecie, założyłem konto i chciałem wpłacić kasę, odpalam stronkę a tam &quot;Sorry, you have been blocked&quot;. :-D I o co tym baranom chodzi, pojęcia nie mam. No ale trudno, kilka lepszych buków się znajdzie.
e: A teraz już śmiga, dziwne.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Sydney vs New Zealand
Typ:Under 169.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Na poczatek dnia i koniec nocki polecam meczyk Kangorow. Wrzucilem staty do excela, i nie ma prawa tam byc wiecej niz 170 punktow. Excel oscyluje linie :162-165 chociaz jest szansa na ponizej 160(kurs 3.5 w unibecie,kto lubi ryzyko mlze pograc za mniejsza stawke) ...ja jednak nie bede kusil losu i pogram u 169.5 @ 1.95 i bardzo Polecam. 2 x stala stawka. Ja tymczasem ide jakies kanapki zrobic. Jesli nie wejdzie to z gory przepraszam. Pozdro.
✅ ✅ ✅ 85:80...165....co za emoszyn panowie..excel rozbil system..powyzej pogrubione ???? Excel co do punktu linie, Buki 4-6pkt off. Gratulacje dla tych co pograli ze mna. Ja za 2 plaskie stawki takze byly nerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom