>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Czujecie to? To zapach pieniądza budzący cię o poranku ✅
Dzień dobry moneymakers :3
Mi Lakers zamykające świetne ako śmierdziało od początku i zamknąłem, nos nie zawiódł. Sporo tych niespodzianek noc przyniosła, buki dzielnie się broniły, ale ważne, że sukcesywnie na plus
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Sydney vs New Zealand
Typ:Under 169.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Na poczatek dnia i koniec nocki polecam meczyk Kangorow. Wrzucilem staty do excela, i nie ma prawa tam byc wiecej niz 170 punktow. Excel oscyluje linie 162-165 chociaz jest szansa na ponizej 160(kurs 3.5 w unibecie,kto lubi ryzyko mlze pograc za mniejsza stawke) ...ja jednak nie bede kusil losu i pogram u 169.5 @ 1.95 i bardzo Polecam. 2 x stala stawka. Ja tymczasem ide jakies kanapki zrobic. Jesli nie wejdzie to z gory przepraszam. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Spotkanie: Sydney vs New Zealand
Typ:Under 169.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet

Na poczatek dnia i koniec nocki polecam meczyk Kangorow. Wrzucilem staty do excela, i nie ma prawa tam byc wiecej niz 170 punktow. Excel oscyluje linie 162-165 chociaz jest szansa na ponizej 160(kurs 3.5 w unibecie,kto lubi ryzyko mlze pograc za mniejsza stawke) ...ja jednak nie bede kusil losu i pogram u 169.5 @ 1.95 i bardzo Polecam. 2 x stala stawka. Ja tymczasem ide jakies kanapki zrobic. Jesli nie wejdzie to z gory przepraszam. Pozdro.
No to zobaczmy jak działa ten Twój genialny algorytm :p
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Spotkanie: Sydney vs New Zealand
Typ:Under 169.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet

Na poczatek dnia i koniec nocki polecam meczyk Kangorow. Wrzucilem staty do excela, i nie ma prawa tam byc wiecej niz 170 punktow. Excel oscyluje linie 162-165 chociaz jest szansa na ponizej 160(kurs 3.5 w unibecie,kto lubi ryzyko mlze pograc za mniejsza stawke) ...ja jednak nie bede kusil losu i pogram u 169.5 @ 1.95 i bardzo Polecam. 2 x stala stawka. Ja tymczasem ide jakies kanapki zrobic. Jesli nie wejdzie to z gory przepraszam. Pozdro.
Tak z ciekawości, jaką skuteczność ma ten Twój programik?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
A mam takie pytanko. Ten program uwzględnia rzeczy paranormalne, które się dzieją podczas obstawiania, czy tylko ja mam takiego farta? Wczoraj dałem na więcej maxów w meczu Huybrechtsa bo grał z Taylorem. Taylor w 2 pierwszych rundach 3 i 2 maxy a Huybrechts 5 i 5 a Hybrechts nawet mniej legów grał i z doświadczenia wiem, że rzuca te maxy o wiele lepiej. Prowadził już wczoraj 4:1 w maxach a po 5 minutach zrobiło się 4:5 dla Taylora, skończyło 7:7 i piach. Teraz w nocy miałem over w meczu Utah z Philadephią i Phila rzuciła w 4 kwarcie 9 punktów (nigdy nie widziałem, aby ktokolwiek w NBA rzucił mniej, a przecież prowadzili przed tą kwartą) Nie będę wspominał już o tym, że jak postawię na dobrze spisującego się zawodnika przeciwko komuś w słabszej formie to ten nagle formę odzyskuje, a mój zawodnik gra jak paralityk
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A mam takie pytanko. Ten program uwzględnia rzeczy paranormalne, które się dzieją podczas obstawiania, czy tylko ja mam takiego farta? Wczoraj dałem na więcej maxów w meczu Huybrechtsa bo grał z Taylorem. Taylor w 2 pierwszych rundach 3 i 2 maxy a Huybrechts 5 i 5 a Hybrechts nawet mniej legów grał i z doświadczenia wiem, że rzuca te maxy o wiele lepiej. Prowadził już wczoraj 4:1 w maxach a po 5 minutach zrobiło się 4:5 dla Taylora, skończyło 7:7 i piach. Teraz w nocy miałem over w meczu Utah z Philadephią i Phila rzuciła w 4 kwarcie 9 punktów (nigdy nie widziałem, aby ktokolwiek w NBA rzucił mniej, a przecież prowadzili przed tą kwartą) Nie będę wspominał już o tym, że jak postawię na dobrze spisującego się zawodnika przeciwko komuś w słabszej formie to ten nagle formę odzyskuje, a mój zawodnik gra jak paralityk
http://www.basketball-reference.com/boxscores/200402080GSW.html

były lepsze &quot;rekordy&quot; :]
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
A mam takie pytanko. Ten program uwzględnia rzeczy paranormalne, które się dzieją podczas obstawiania, czy tylko ja mam takiego farta? Wczoraj dałem na więcej maxów w meczu Huybrechtsa bo grał z Taylorem. Taylor w 2 pierwszych rundach 3 i 2 maxy a Huybrechts 5 i 5 a Hybrechts nawet mniej legów grał i z doświadczenia wiem, że rzuca te maxy o wiele lepiej. Prowadził już wczoraj 4:1 w maxach a po 5 minutach zrobiło się 4:5 dla Taylora, skończyło 7:7 i piach. Teraz w nocy miałem over w meczu Utah z Philadephią i Phila rzuciła w 4 kwarcie 9 punktów (nigdy nie widziałem, aby ktokolwiek w NBA rzucił mniej, a przecież prowadzili przed tą kwartą) Nie będę wspominał już o tym, że jak postawię na dobrze spisującego się zawodnika przeciwko komuś w słabszej formie to ten nagle formę odzyskuje, a mój zawodnik gra jak paralityk
Oczywiscie ze jest taka mozliwosc.. jednak program musialby bazowac na relatywno-stalych statystykach. Probowalem to robic ale to zabiera w cholere duzo czasu i nie ma pewnosci ze bedzie dzialac. Co do testow ktore robilem, bylem w stanie oszacowac ile punktow rzuca dane druzyny w kwartach...pisalem o tym osobie na priv, jednak system zaniechalem.
@ Mati, haha wiem, tez sprawdzalem wczoraj. Clippersi najmniejsza ilosc punktow do HT..19. Lakers 49...19 Clippers do przerwy..rok ponoc 1993 ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dzień dobry moneymakers :3
Mi Lakers zamykające świetne ako śmierdziało od początku i zamknąłem, nos nie zawiódł. Sporo tych niespodzianek noc przyniosła, buki dzielnie się broniły, ale ważne, że sukcesywnie na plus
Przy takich kursach autentycznie mam większą radość z tego, że dobrze wybrałem typy, a nie że wygrałem pieniądze. Cieszy mnie, że ominąłem masówki na Toronto, a minionej nocy hokej w NHL wchodził dosyć przyjemnie.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie dość, że 12 lat temu to jeszcze przeciwnicy rzucali też bardzo mało, więc cegła za cegłę. Chodzi mi o to, że jak coś postawię to się dzieją naprawdę dziwne rzeczy. Razem z kolegą obstawiamy regularnie i mówimy, że chyba potrzebujemy pomocy wróżki, aby stwierdziła co z nami nie tak. Wszystko jest po analizach, nie gram nigdy wyjazdów, nigdy nikogo w słabej formie, działam według statystyk a to wszystko uja daje. Nie gram za tysiące, więc w depresję na pewno nie wpadnę i Vivusa też nie będę potrzebował, ale takie coś naprawdę zniechęca do dalszej gry. Takie serie mam zawsze jak wejdą mi 2, 3 kupony pod rząd. Nagle seria 6 lub 8 w plecy. Ostatnio za kilkanaście złotych dla funu puściłem kupony w ziemniaku na skoki na TCS i grałem wszystko przeciw Stochowi bo nie cierpi skoczni w Obersdorfie i był tam raz przez 10 lat w dziesiątce. Nagle wczoraj treningi 1 i 3 miejsce a kwale 2 miejsce. Dziś Stoch będzie lepszy od Hayboecka i Krafta, którzy na tej skoczni regularnie stawali na podium i oba kupony mam w śmieciach po 1 zdarzeniu.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Spotkanie: Sydney vs New Zealand
Typ:Under 169.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet

Na poczatek dnia i koniec nocki polecam meczyk Kangorow. Wrzucilem staty do excela, i nie ma prawa tam byc wiecej niz 170 punktow. Excel oscyluje linie 162-165 chociaz jest szansa na ponizej 160(kurs 3.5 w unibecie,kto lubi ryzyko mlze pograc za mniejsza stawke) ...ja jednak nie bede kusil losu i pogram u 169.5 @ 1.95 i bardzo Polecam. 2 x stala stawka. Ja tymczasem ide jakies kanapki zrobic. Jesli nie wejdzie to z gory przepraszam. Pozdro.
Weszło?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dopiero beda grac, ale powtarzam panowie, nie szalec ze stawkami..prawie zawsze to powtarzam, bo pozniej az strach cos podawac ???? Wczoraj siadlo Over 185.5, dzisiaj moze byc psikus, miejmy nadzieje ze nie.
@Up, Naeazie wynik 0:0 takze wchodzi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom