>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
przeciez rozne to lud szczescia i bardzo prosty do ustawienia.
Równie dobrze możesz rzucać monetą i uważać, że w reszce jest value, ale wierz mi, to gówniane założenie. Jedyne co w rożnych jest dobre to kursy, reszta nie. Naturalnym celem obu drużyn w futbolu jest zdobywanie bramek, do czego oba zespoły dążą przez 90 minut. Żadnej nie zależy na zdobywaniu rzutów rożnych; może być wynik 9:9 i zero rzutów rożnych, a może być 3:0 i 15 korków. To tylko skutek uboczny, a obstawianie skutków ubocznych nie kończy się dobrze. Zwłaszcza że kuszą kursy 3-5 na wyższe linie, a na tych zawsze pechowo brakuje tego jednego, j******o rzutu rożnego.

Rzuciłem to w cholerę i od tamtej pory jestm 4.5k do przodu na tych moich overach. Źle? :cool:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Coś trzeba grać :p
undery:p Patologia zawsze cieszy.. Z overami mozna co najwyzej sobie nerwy zszarpac, lub przeklimac i wyzywac. Z underami tego nie ma, a jak rzucaja trojki i kupon nie wchodzi to chociaz jest meczyk i sie czlowiek cieszy ze talenty sie rozwijaja. Ale to moja opinia.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Jakie wywody.. :-D Po prostu każdy uważa za nieopłacalne granie tego, co go topi, słusznie zresztą. Uwierzcie jedak, na rożnych idzie zarobić. Głównie live, drużyna goniąca przegrywa a ma większy potencjał, grasz wyścig do np. 7 rożnych i ciężko na tym nie być choć trochę na +. Ja tak gram od jakiegoś roku regularnie, małymi stawkami i na efekty nie narzekam. ;)
 
N 14

nsc

Użytkownik
Nie było mnie tu chwilę. Panowie wchodzi ta ustawa hazardowa w końcu czy nie? Poważnie to są nasze ostatnie miesiące grania u buków bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić... Każdy mówi, żeby czekać na rozwój wydarzeń ale chyba da się już teraz ocenić prawdopodobieństwo. Odpowiedziałby mi ktoś w skrócie na PW?
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
gorszej piśki od tego webstera to dawno nie było. pampersa to pewnie ma pełnego juz. dobrze ze przerwy sa to ma czas na zmiane
taaa z Whitlockiem wszystko siedzialo a tutaj 2 lotki na seta z MvG to kupa w majtach ???? ???? ???? Szkoda bo mialem +3,5 niech chociaz dorzuci 1 maxa bo brakuje
no chociaz to pyklo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom