>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
eh połasiłem się a mogłem zamykać to leeds z 300% zysku, korzystajcie z zamykania bo warto ????
Nie zawsze ???? Ja przedwczoraj miałem postawione St Truiden - Standard over 3.5 za 130, zamknąłem przy 0:1 w 67 minucie, a od 72 padły 3 gole. Mogłem mieć 460, a wyjąłem 40. Lepiej zostawić, zwłaszcza jak sporo może wpaść w końcówce ????

A Ci co mieli Leeds/over 2.5 niech dziękują Sacko, nie dość że bambus zepsuł ze 3 akcje skrzydłem, to jeszcze sam na sam w poprzeczkę trafił. Bawełnę zbierać a nie w piłkę grać :cool:
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
siema
Siema mam nagląca prośbę. nie mam 50 postów i nie moge na live napisać nic. Wrzucisz moje zapytanie?

Witam Panowie,
dzisiaj w nocy na moim koncie Unibet, na którym nie miałem żadnych środków, ktoś robił nastepujące operacje. Na mejlu wyczytałem, że od 4 nad ranem, ktoś co około 5 min robił wplaty przez paysafecard 417 zł aż do sumy ok. 2100zł. O 7 z hakiem zagrał za wszystko po kursie 1.13 i zlecił wypłatę 2400. W ustawieniach są moje dane wszystkie jak były. Pytanie o co tu może chodzić i jak mam się zachować. Unibet wysłal mi prośbe o dokumenty weryfikacyjne. Oczywiście moge im potwierdzić ale no coś jest nie halo i nie wiem jaką metodą jest wypłata no i czy do mnie.

Otrzymalem taki priv, jak ktos cos wie to moze napisac. Nie wiem czy autor otrzymal odpowiedz czy nie, jesli tak to mozna zignorowac. Dzieki.
mi na bet365 ktos w ruletke( nigdy nie grałem )przejeb..ał 500zl ale oddali ze stary gracz itd itp
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
???? Taylor z Huybrechtsem to jakis walek zrobia ???? 3:0 Taylor i sie myli w 2 decydujacych lotkach, w kolejnym secie znowu wali bledy na swoich dublach + szczesliwe koncowki Kima. Ciekawe co nam dalej dziadek pokaże. Jak bedzie 3:3 to wchodze w Kima
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ostatnio pięknie siedziały &quot;player performances&quot;
Nevener w kogo idziesz tym razem?
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Oklahoma? Kanter może troche przystopuje Gasola, a szalony Westbrook się rozstrzela?
Występ Conley&#39;a wątppliwy, co ma znaczenie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
że Wam sięchce to NBA jeszcze grać... to jest loteria te mecze
popieram, juz dawnoooo nie gram, tylko ogladam ta komedie jak nie ma co robic, czasami wrzuce tylk ostaty do excela zeby zobaczyc jaka linia, ale NBA to jeden wielki show i cyrk ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom