>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Turcja - U19 Elit Ligi - Umraniyespor (U19) - Inegolspor (U19) Zna ktoś wynik? Bo wszędzie mi się wyświetla, że do 27min 0-1 było.

Portugalia - U19, Div.2 - Penafiel (U19) - Lusitania (U19) i ten wynik, ew. o której się zacznie? ????
e no panowie, wszędzie macie wtyki, poratujcie.. :p
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Już raczej mogę oficjalnie powiedzieć, że te maxy mi nie wejdą bo Gurneyowi tak siedzi dzisiaj ta 60tka jak nigdy. Co chwila 140 walił i chyba z 6 razy już 3 lotki nie trafiał więc miałem farta. Teraz nadrobił 2 maxy...
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Co sie stalo w meczu Rigas - Jelgava ?
Dostalem zwrot za over 2.5 gola do przerwy, a wydawało mi się, że skonczyło sie 2:0
2-0 do HT było, zdjęli w 40min te zakłady z całorocznego, po przerwie Rigas strzeliło jeszcze 2 bramki i aktualnie 81&#39; i 4-0
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Już raczej mogę oficjalnie powiedzieć, że te maxy mi nie wejdą bo Gurneyowi tak siedzi dzisiaj ta 60tka jak nigdy. Co chwila 140 walił i chyba z 6 razy już 3 lotki nie trafiał więc miałem farta. Teraz nadrobił 2 maxy...
Chyba, że szybkie 4-1 wygra, Webster ma taką kupę w gaciach, że już może lega nie ugrać.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Webster przegra ten mecz na dublu i to w epicki sposób, miał 5 lotek na 2-0 w setach a już za moment 1-3 i nic nie zamyka... Pewnie uwali mi +2.5 seta na siebie i taśmę na dzień dobry będę mógł wyrzucić do kosza.. Oby nie!
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Chyba, że szybkie 4-1 wygra, Webster ma taką kupę w gaciach, że już może lega nie ugrać.
Jeśli nie 4:3 to 4:2 będzie i każdy set będzie wyrównany, więc legów od cholery. Wpada w rytm a to znaczy, że będzie ich walił coraz więcej, a na 19 prawie wcale nie schodzi bo wie, że mu 20 siedzi. Wyłączyłem, szkoda nerwów
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jeśli nie 4:3 to 4:2 będzie i każdy set będzie wyrównany, więc legów od cholery. Wpada w rytm a to znaczy, że będzie ich walił coraz więcej, a na 19 prawie wcale nie schodzi bo wie, że mu 20 siedzi. Wyłączyłem, szkoda nerwów
przecież on dopiero 4 maxy ma ????

Na luzie Ci to wejdzie ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zachowania Gurneya beznadziejne. Wieś z człowieka wychodzi zawsze.
Dawaj Mark!
M. Webster @ 2,25
jezeli zachowana Gurneya beznadziejne to co by napisac o zachowaniu Taylora w meczu z Barneveldem, tam dopiero wielki &quot;miszcz&quot; odstawil wioche, poszukaj na necie bo warto zobaczyc.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
przecież on dopiero 4 maxy ma ????

Na luzie Ci to wejdzie ????
Dobrze by było bo to tylko początek dubla jest i potem zwycięstwo Klaasena najważniejsze. Jeśli chodzi o maxy to nigdy nie można być pewnym, jakieś kilka tygodni temu zagrałem przed meczem na over maxów Gary Andersona linia była chyba 7,5 czy coś takiego a w poprzednim meczu sieknął 12. Nwm czy czasem z Wadem nie grał i przegrywał a maxów miał chyba 3. W ostatnich legach walnął 5 i miał serię, ze w 2 legach walnął 3. Over wszedł akurat na styk ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom