>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wrzucalem mecze Filipinow, I tam over. Pinnacle na poczatku wystawil 185.. I az zakonczyl na 195;D, tam sie powinno zakrecic w okolicach 205-208. Chodzi o mecz Global Port. Co do zwyklej analizy to mam juz upatrzony meczyk na Eurolige ale wstrzymam sie do Czwartku do 17:30 ;p
Nie mówie,nie,ale juz o tym pisalem,ze nie ma jeszcze murzynow w zespołach na Filipinach, a oni tam sporo pkt rzucają, maszynka tego nie wie:razz: Czarnych dokoptują jak skonczy sie sezon w innych ligach.
Osobiscie gram overy tam na live, bo pierwsza lub druga kwarta to nędza i mozna zlapac niską linie, w drugiej połowie over 100pkt często, unikac tylko Ginebry i Hotshot,bo underove druzyny.
Polecam tym,ktorzy spac nie mogą overy w Meksyku na live,po przyceglonej kwarcie, szybki basket,bez obrony. Dzis tam dobry mecz Soles-Fuerza. W Soles gra Oguchi, to zrobił chlop kariere,a w Anwilu biegac mu sie nir chciało. Ostatnie dwa mecze nie grał z powodu kontuzji, przed chwilą dostalem info z oficjalnego fejsa Soles,ze jest game time decision. Z ciekawostek, to nie wiem jak w tym sezonie, bo nie oglądałem jeszcze Phoenix(jutroFilipiny),ale w tamtym w tej druzynis grał Manny Pacquiao...przedstawiac chyba nie musze;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie mówie,nie,ale juz o tym pisalem,ze nie ma jeszcze murzynow w zespołach na Filipinach, a oni tam sporo pkt rzucają, maszynka tego nie wie:razz: Czarnych dokoptują jak skonczy sie sezon w innych ligach.
Osobiscie gram overy tam na live, bo pierwsza lub druga kwarta to nędza i mozna zlapac niską linie, w drugiej połowie over 100pkt często, unikac tylko Ginebry i Hotshot,bo underove druzyny.
Polecam tym,ktorzy spac nie mogą overy w Meksyku na live,po przyceglonej kwarcie, szybki basket,bez obrony. Dzis tam dobry mecz Soles-Fuerza. W Soles gra Oguchi, to zrobił chlop kariere,a w Anwilu biegac mu sie nir chciało. Ostatnie dwa mecze nie grał z powodu kontuzji, przed chwilą dostalem info z oficjalnego fejsa Soles,ze jest game time decision. Z ciekawostek, to nie wiem jak w tym sezonie, bo nie oglądałem jeszcze Phoenix(jutroFilipiny),ale w tamtym w tej druzynis grał Manny Pacquiao...przedstawiac chyba nie musze;)
Probuje usprawniac excela, ale fakt zobaczymy. Co z tej meksykanskiej polecasz tak dokladnie, tzn po pierwszej kwarcie grac overy czy po drugiej?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Probuje usprawniac excela, ale fakt zobaczymy. Co z tej meksykanskiej polecasz tak dokladnie, tzn po pierwszej kwarcie grac overy czy po drugiej?
Nic na sile, czekam jak przyceglą,a linia spadnie nizej od tej pre, oczywiscie warto znac h2h i ogolnie ile dane ekipy rzucają. Jak ruszą ostro z kopyta i sie nue zatrzymują to mecz odpuszczam:] bo underov w dzkich ligach nie gram
 
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Blackhawks @2.13 ogarnie Chicago? Bo widzę, że po ostatnich 2l na własnej tafli dzisiaj masówka az 80% w Chicago idzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A ja polecam Dallas Stars OT
Z kim jak z kim, ale z kojotami wygrać powinni i wreszcie ruszyć na wyjeździe. Predators vs Wild, to mocno prawdopodobny over
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ogólnie nie warto grać na podtrzymanie passy, ale tym razem zmieniłem zdanie i poszedłem w 14. zwycięstwo rzędu Jacketsów. 3-0 w 10 minut :O
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom