>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacał ktoś do dafabet.com przez przelewy24 z mBanku? Kasa szybko na koncie? Bo chciałem zagrać mecz NBA o 04:00, a w wątku dafabet ktoś pisał że po 3 dniach dopisali kasę wpłaconą z przelewy24 (niewiadomo z jakiego banku). Nie wiem czy wybierać skrill, wolałbym samo P24 i ewent. wypłata bezpośrednio na konto. Ale jak mam czekać 3 dni, to oczywiście tylko skrill. I bonus dodają automatycznie do wpłaty?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nikt nie wiedział co do dafabet. Sam zaryzykowałem samo P24 z mBanku. Kaska w mniej niż minutę na koncie. Bonus 100% natychmiast dodany. Pograne over 216.5 Portland - Toronto za 3 &quot;stefki&quot;. Teraz tylko oczekiwać dobrego spotkania z dużą liczbą punktów. Miejmy nadzieję :)
 
A 97

analyst

Użytkownik
szarlotki kryminał, kryminał i jeszcze raz kryminał. Pomijając że Nets na mega farcie to za drugą połowę należało im się. A szarlotki do oświęcimia bym posłał ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
O dzisiejszym dniu w NBA lepiej zapomnieć bo od początku sezonu nie było takiego dnia żeby obojętnie kto wygrywał u siebie. Jeszcze Toronto by przegrało i byłaby potwierdzona ustawka całej kolejki, tak to niestety nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Trzeba czekać aż wszystko wróci do normy
 
D 192

delfi

Użytkownik
Ja NBA widzę dzisiaj tak:
Toronto -2,5 &amp; Denver @2,20✅
Dallas @2,55⛔
Bulls &amp; Detroit @ 2,82✅
Memphis &amp; Charlotte @ 2,20⛔
Milwaukee @ 2,40⛔

Oprócz tego można pobawić się w większe handi dodatnie dla Bucks i Dallas, dla Cavsów i dodać jakieś większe ujemne handi dla Toronto i Denver.

Toronto i Denver wydaje mi się być najpewniejszym dublem, bo Clippersi mocno osłabieni bez Griffina, Paula i Reddicka, a spotkania z Lakersami czy Dallasem pokazały ile pierwsza dwójka znaczy. Portland, które na ostatnich 10 meczów, aż 9 przegrało zagra z Toronto bez Lillarda, który skręcił sobie kostkę.
Dallas i Milwaukee jako dogi też nie są bez szans.

e: Nie bez przyczyny połączyłem w dublu Detroit i Chicago. Jeśli z Detroit LBJ lub Irving zagrają choćby w mniejszym wymiarze czasu lub jeśli Cavsi nie odpuszczą zwyczajnie meczu po starciu z GSW to Tłoki mogą mieć problem, natomiast Byki to drużyna tak dziwna dla mnie, że mając takich zawodników jak choćby Butler, Wade czy Rondo potrafią w głupi sposób tracić piłki i grać te same schematy
Nie licząc Toronto i Denver to zwycięstwa odnosili wyłącznie gospodarze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom