>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
D 192

delfi

Użytkownik
Ja NBA widzę dzisiaj tak:
Toronto -2,5 &amp; Denver @2,20
Dallas @2,55
Bulls &amp; Detroit @ 2,82
Memphis &amp; Charlotte @ 2,20
Milwaukee @ 2,40
Oprócz tego można pobawić się w większe handi dodatnie dla Bucks i Dallas, dla Cavsów i dodać jakieś większe ujemne handi dla Toronto i Denver.
Toronto i Denver wydaje mi się być najpewniejszym dublem, bo Clippersi mocno osłabieni bez Griffina, Paula i Reddicka, a spotkania z Lakersami czy Dallasem pokazały ile pierwsza dwójka znaczy. Portland, które na ostatnich 10 meczów, aż 9 przegrało zagra z Toronto bez Lillarda, który skręcił sobie kostkę.
Dallas i Milwaukee jako dogi też nie są bez szans.
e: Nie bez przyczyny połączyłem w dublu Detroit i Chicago. Jeśli z Detroit LBJ lub Irving zagrają choćby w mniejszym wymiarze czasu lub jeśli Cavsi nie odpuszczą zwyczajnie meczu po starciu z GSW to Tłoki mogą mieć problem, natomiast Byki to drużyna tak dziwna dla mnie, że mając takich zawodników jak choćby Butler, Wade czy Rondo potrafią w głupi sposób tracić piłki i grać te same schematy
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja NBA widzę dzisiaj tak:
Toronto -2,5 &amp; Denver @2,20
Dallas @2,55
Bulls &amp; Detroit @ 2,82
Memphis &amp; Charlotte @ 2,20
Milwaukee @ 2,40

Oprócz tego można pobawić się w większe handi dodatnie dla Bucks i Dallas, dla Cavsów i dodać jakieś większe ujemne handi dla Toronto i Denver.

Toronto i Denver wydaje mi się być najpewniejszym dublem, bo Clippersi mocno osłabieni bez Griffina, Paula i Reddicka, a spotkania z Lakersami czy Dallasem pokazały ile pierwsza dwójka znaczy. Portland, które na ostatnich 10 meczów, aż 9 przegrało zagra z Toronto bez Lillarda, który skręcił sobie kostkę.
Dallas i Milwaukee jako dogi też nie są bez szans.

e: Nie bez przyczyny połączyłem w dublu Detroit i Chicago. Jeśli z Detroit LBJ lub Irving zagrają choćby w mniejszym wymiarze czasu lub jeśli Cavsi nie odpuszczą zwyczajnie meczu po starciu z GSW to Tłoki mogą mieć problem, natomiast Byki to drużyna tak dziwna dla mnie, że mając takich zawodników jak choćby Butler, Wade czy Rondo potrafią w głupi sposób tracić piłki i grać te same schematy
Mam bardzo podobne zdanie do Ciebie bo oprócz singla na Dallas sam bym typował wszystkie pozostałe mecze tak samo. Ja dałem Memphis po kursie 1.74 i Toronto -1,5 1.43. Dzisiaj bez szaleństw. Dallas bez centra (Mejri - bądźmy poważni) i bez Barei nie dadzą rady. Williams za stary aby wytrzymać prawie 40 minut, więc chyba przesuną Setha na PG i będzie na tą pozycję wchodził z ławy.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
tylko ze oni na wariata moga zrobic i 80 w jednej kwarcie
Jak się obawiasz w całym meczu to walnij under 2 połowa. Zazwyczaj 2 połowy a zwłaszcza 4 kwarty to taktyczne pomyłki, rzuty na rozgrzanej bani z nieprzygotowanych pozycji, straty itd.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-grudzien-2016-a-140509-13.html#post6244501

Na nockę.

W sumie wiele osób dziwi się, że dział NBA taki martwy, ale z drugiej strony postawcie się w skórze tych, którzy próbują coś pisać. No bo co tu pisać, wymieniać statystyki zawodników po kolei? Bez sensu. ???? Tak naprawdę to bardziej czujka czy raczej umiejętność wychwycenia dobrych linii i ewentualnie podparcie tego, nie wiem, absencjami czy bardziej suchymi statystykami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ma ktoś jakąś &quot;pewkę&quot; :p na popołudnie jutrzejsze? Szukam do dubla.
Polecam zaglądać do działu darta. Jutro wracają Mistrzostwa Świata, a gramy już drugą rundę, więc będzie coraz więcej ciekawych betów do gry.
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
REMIS - NIE MA ZAKŁADU (REMIS=ZWROT)
TYP: Crystal Palace @2.00

Zaczynamy dzień od angielskiej :] Dobry ;)
(REMIS=ZWROT)
tu rozliczam bo nie rozliczyłem :] a na noc pograłem:

Charlotte Hornets @1.35
+
Toronto Raptors -5.5 @1.55

Ako:2,093
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Taśma zabójca na dzisiejszą noc z NBA, powiedzcie mi co tu nie siądzie?
Cavs + 11,5
Mavs +12,5
Nets +15
Phi - Sac over 195
ako 2,99
Jak to nie siądzie to wjeżdża długa przerwa od forum i bukmacherki, bo ostatnio płynę pięknie.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Polecam zaglądać do działu darta. Jutro wracają Mistrzostwa Świata, a gramy już drugą rundę, więc będzie coraz więcej ciekawych betów do gry.
Dzięki, będę pilnie śledził. ;)
@Uefo ja się specjalnie na NBA nie znam, ale to już mini tasiemiec więc bym uważał.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dzięki, będę pilnie śledził. ;)
@Uefo ja się specjalnie na NBA nie znam, ale to już mini tasiemiec więc bym uważał.
Wiem, to tasiemiec rozpaczy. Miałem bardzo dobry początek miesiąca a teraz płynę i ostatnie z zarobionych pieniędzy z początku wrzuciłem w coś takiego. Wóz albo przewóz, wiadomka ????
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Taśma zabójca na dzisiejszą noc z NBA, powiedzcie mi co tu nie siądzie?

Cavs + 11,5
Mavs +12,5
Nets +15
Phi - Sac over 195

ako 2,99

Jak to nie siądzie to wjeżdża długa przerwa od forum i bukmacherki, bo ostatnio płynę pięknie.
Znam to uczucie, ja w dodatku się wypłukałem przed samymi świętami, dramat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom