>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki prezezo, dla sportu dam dnb na Sky Blue (Sydney) za monety ???? i remisik za dukata ???? GL!
Ogólnie na plus, kolejny tydzień bez sensacji w Australii. Pozdrawiam i GL!
PS Zapraszam też do działu. Jest co poczytać ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja próbuję za prawdziwe drobniaki Swansea oraz Crystal Palace najwięcej bramek w 18 kolejce w Anglii. Kurs to @22 i @40
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
A mi się wydaje, że kartki w meczu Crystal Palace to pewniak... Orły często łapią kartoniki, Watford u siebie powinien dyktować tempo ale będzie narażony na kontry... Spodziewam się pierwszej kartki do 28 minuty...
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Dodatkowo w składzie Orłów Cabaye-Flamini... Flamini nie pamiętam kiedy ostatnio grał. W składzie Watford Jaanmat, który też łapie sporo. Dodatkowo presja związana z nowym trenerem... bliżej mi do over 4, bo Clatenburg pewniakiem bo niskiej linii nie jest. On ma odpały albo daje za byle co, albo nogi mogą latać na wysokości kolan i puszcza grę.
Flamini kartka ale nie ma w Unibet więc lipton
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
boxing czas zaczac
siadamy gleboko w fotelach i zapinamy pasy
chyba bede grac undery przez te 3 kolejki, jakos mi sie nie ydaje zeby pilkarze sie rzucali do ataku przy takim obciazeniu meczowym
zaha cos dzisiaj ustrzeli, juz tanczy tam a naprzeciw niego wszedl jakis 31 latek.. hehe dobre sobie value jest na CP
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom