>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Najfajniejsze to są czirliderki i na tym się skupiam, a poziom basketu mniej więcej to tak jak u nas podwórkowe piątki ???? ???? ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
niejaki Beal wykonał rzut (nie dorzucił do tablicy) po którym gest trenera pukającego się w głowę wyraził wszystko :grin::grin::grin:
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja rozumiem, że w dziale live, prawdopodobnie 3/4 to osoby uzależnione i obstawiacie co popadnie, ale ludzie jakieś Australie na wyjazdach walicie czasem widzę jakieś piłki u-17 czy u-21. Po co obstawiać coś o czym się nie ma zielonego pojęcia? Jak nie macie co robić z kasą to Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy od stycznia rusza, więc przynajmniej te pieniądze się komuś przydadzą i zrobicie dobry uczynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja rozumiem, że w dziale live, prawdopodobnie 3/4 to osoby uzależnione i obstawiacie co popadnie, ale ludzie jakieś Australie na wyjazdach walicie czasem widzę jakieś piłki u-17 czy u-21. Po co obstawiać coś o czym się nie ma zielonego pojęcia? Jak nie macie co robić z kasą to Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy od stycznia rusza, więc przynajmniej te pieniądze się komuś przydadzą i zrobicie dobry uczynek.
Akurat A-League ma tutaj bardzo szerokie spectrum ludzi, którzy śledzą te rozgrywki regularnie. Także proszę Australii do tego nie mieszać ????

Z uwagi na to, że wybyć muszę, a lubię mieć kontrolę nad własną gotówką to zamykam przy prowadzeniu 2-0 Sydney. Zysk tylko ciut mniejszy od maksymalnego a po co ryzykować.

Powodzenia wszystkim i do miłego popołudniu!
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
dramat szkoda nerwów to oglądać, a grałem w przerwie +8,5 potem +10,5 żenada..
Zagralem tylko dlatego, te 14,5+,bo przewaga byla sporo i liczylem ,ze Melbourne troche odpusci. Szans na zwycięstwo nie bylo , Melborne,wxmocnione Warenem,Bonne...
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ja rozumiem, że w dziale live, prawdopodobnie 3/4 to osoby uzależnione i obstawiacie co popadnie, ale ludzie jakieś Australie na wyjazdach walicie czasem widzę jakieś piłki u-17 czy u-21. Po co obstawiać coś o czym się nie ma zielonego pojęcia? Jak nie macie co robić z kasą to Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy od stycznia rusza, więc przynajmniej te pieniądze się komuś przydadzą i zrobicie dobry uczynek.
te moralizator, zajmij się sobą, dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
te moralizator, zajmij się sobą, dzięki
Zająłem się sobą i nie dokładam już na konto buka i takim jak Ty radzę robić to samo bo też kiedyś się na to zdecydujesz, a im prędzej te live&#39;y odpuścisz tym więcej hajsu zaoszczędzisz. Obstawianie na żywo takich rzeczy jak piłka azjatycka, młodzieżowa to liczenie na takiego farta jak puszczanie taśm przez dziadków w ziemniakach. Jest okres świąteczny więc dałem Ci tylko radę, od Ciebie zależy czy ją weźmiesz do siebie czy nie, a obstawiam że zrobisz to drugie ????
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Trochę wygrałem, to co miałem na dziś już postawiłem i częściowo przegrałem na LA...
Na dziś gram przed spotkaniami:
Palace i over 2.5 bramki 5.00 b365
MU i under 2.5 bramki 3.25 b365
Dodatkowo chodzi mi po głowie under w meczu Chelsea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom