>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
Zająłem się sobą i nie dokładam już na konto buka i takim jak Ty radzę robić to samo bo też kiedyś się na to zdecydujesz, a im prędzej te live&#39;y odpuścisz tym więcej hajsu zaoszczędzisz. Obstawianie na żywo takich rzeczy jak piłka azjatycka, młodzieżowa to liczenie na takiego farta jak puszczanie taśm przez dziadków w ziemniakach. Jest okres świąteczny więc dałem Ci tylko radę, od Ciebie zależy czy ją weźmiesz do siebie czy nie, a obstawiam że zrobisz to drugie ????
tzn. wiesz co ja też jestem ogólnie przeciwko grania takich lig, bo to *****. Natomiast tu nie chodzi o wiedzę ale o matematykę, która wiadomo, że czasem oszuka, jednak jeżeli przede mecze buk sam się pucuje ile punktów oczekuje np. 120,5 linia (oni wiadomo, że mają większą wiedzę niż my), no to jak po jednej kwarcie gdzie a)grają paralitycy b)w takich ligach 10 pkt to żadna przewaga c)często grają bez obrony , to można naprawdę złapać fajne kursy powyżej 3-4 nawet, nie mówiąc o &quot;zwykłych&quot; 1,80-1,9. Nie będę Cie przekonywał na siłę. Graj co chcesz ???? a prawda jest taka że każdy jest uzależniony w większym lub mniejszym stopniu jak mi powiesz, że Ty nie to sorry ale nie uwierzę ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Uzależnienie to choroba od której się uwolnić jest cholernie ciężko i trzeba pomocy innych osób. Hobby to co innego. Gdybym był uzależniony od bukmacherki to bym nie pracował w punkcie naziemnym i nie puszczał dziadygom kuponów bo by mnie wyebali na zbity pysk bo bym se za kilka tysi nie swoich kuponiki puszczał ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Panowie, jak chcecie kontynuować rozmowę, to przenieście ją na PW;)
Karciarz, a ja mam takie pytanko. Wy jako moderatorzy możecie zostać pozbawieni tej funkcji za beznadziejne prowadzenie forum i nieogarnianie go? Bo jest tu taki jeden czereśniak, którego funkcja moda wyraźnie przerasta
 
D 0

dutra

Gość
Nie rozumiem czemu taki wysoki kurs na over w Lester dzisiaj, liczę na to że wejdzie gładko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom