>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Za to obrońcy Phoenix zostali w szatni ???? Fajnie dużo miejsca miał i Nordstrand podający i Hoole strzelający.
Swoją drogą nie rozumiem trenera Jets by trzymać najlepszego zawodnika Nordstranda na ławce, kosztem tego Cluta, który nic nie wnosi.
OoOoO: Człowiek pisze jedno, a tu już over siedzi ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i w końcu bez sensacji, wręcz klasyka, po 60 min. over w Australii &quot;zaliczony&quot; ????
PS Eee po 50 ???? , a Jetsi bardziej się spaśli może? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Remis jest po 1,85 - bezsensu wg mnie.
Za przysłowiowego &#39;piątaka&#39; zagrałem over 5,5.
Żebyś tak sam tu nie siedział ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Może być ????
I powtórka z klasyki: &quot; to ja już sobie pójdę, co tu będę tak sam siedział?&quot; Szybki konkurs bez nagród:
z jakiego to filmu to cytat?
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Liczba uczestników mocno ograniczona. Ale że ja filmów nie oglądam to i nie odpowiem ????
Jakbyś zadał pytanie kto w 1938 roku strzelał gole we wszystkich ćwierćfinałach MŚ.... To bym ci wyrecytował...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziwny jest ten Wellington. Jakby tak porównać potencjał obu drużyn to przecież mają dużo dużo większy. U Jetsów to jest Nordstrand teraz i 9 wkładów do koszulek w polu. A Phoenix ma z przodu naprawdę sporo umiejętności. Tylko wyglądają jak dzieci we mgle przez większość meczu. Jakby nie przygotowani byli, bez pomysłu. Remisują 2:2 z jakimiś dziadami i grają na czas.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Brawo ullysses, brawo general1973!!! To, że w Polsce to kultowy film, to nic dziwnego, ale moje zdumienie było dość duże, że na Białorusi (w Mińsku) w 2002 r. leciał w kinach. I fajnie to brzmiało: Sobaki ???? ))
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Końcówki meczu Jetsów nie oglądałem, ale dobrze, że overek i nawet live&quot;owy&quot; remisik 2-2 powchodziły ???? Pozdrawiam! Może ktoś skorzystał?
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pogoda w Australii się zrobiła idealna do grania. A na pewno dużo lepsza niż się spodziewano jeszcze wczoraj. Może nawet trochę popada. Dla niezdecydowanych polecam też overka. Po 1,90 można złapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom