>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
D 192

delfi

Użytkownik
Z mojej strony idzie tak:
Portland @2.20⛔
Dallas +9,5
Miśki +7,5
@Ako 2,25✅
Minnesota
Bucks
@2,47 (od Hanka)⛔
Toronto-Utah u198,5
GSW
@2,41⛔
Wszystko całoroczny
Do tego zagrane w singlach Miśki i Dallas jako win tak jak pisałem w swoim wcześniejszym poście
 
D 192

delfi

Użytkownik
Verbets podał fajny typ na godzinę 16 na ligę Algierską.
NA Hussein Dey - MO Bejaia
@1,57 na gospodarzy jeszcze do dubla pasuje.
e: czy verbets to typy użytkownika Verti, który swego czasu dawał tu typy?
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ogarnia ktoś tureckiego kosza?
Zastanawia mnie 6.50 na Gazientep. Co prawda Besiktas u siebie niepokonany, ale może to właśnie w wigilię ma się zmienić? :d
Ja bym na nich wystawił z 3.50, ale czy ktoś uważa że mają szansę wygrać? Tak patrzyłem że u siebie z Fenerbahce walczyli aż do dogrywki, z Efesem nie najgorzej.
Pytam, bo nie wiem czy faktycznie dobry typ, czy szukam na siłę bo jest wigilia, przez co nic nie ma. Może lepiej p odpuścić
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ogarnia ktoś tureckiego kosza?
Zastanawia mnie 6.50 na Gazientep. Co prawda Besiktas u siebie niepokonany, ale może to właśnie w wigilię ma się zmienić? :d
Ja bym na nich wystawił z 3.50, ale czy ktoś uważa że mają szansę wygrać? Tak patrzyłem że u siebie z Fenerbahce walczyli aż do dogrywki, z Efesem nie najgorzej.

Pytam, bo nie wiem czy faktycznie dobry typ, czy szukam na siłę bo jest wigilia, przez co nic nie ma. Może lepiej p odpuścić
Ja uderzam w Best Balikesir chyba, bo widzę value, ale poczekam na opinie kogoś bardziej doświadczonego z ligi tureckiej ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom